Blog

Yoast SEO Ayarları • Yoast SEO Kurulumu 2019

Yoast SEO ayarları en iyi şekilde nasıl yapılır? WordPress siteler için Dünya’nın en iyi seo eklentilerinden birisi olan Yoast SEO eklentisinin ayarlarını bir proje üzerinden adım adım beraber yapacağız.

Yoast SEO ile sitenizin Meta title, description, keyword tag etiketlerini en iyi şekilde optimize edebilir, google’da görünürlüğünüzü arttırabilirsiniz.

WordPress Yoast SEO Ayarları Nasıl Yapılır?

Önerilen Yazı →   SEO Uzmanı Nasıl Olunur?
Etiketler

Buğra Yazar

Startup WordPress Kurucusu. 2010 yılından bu yana çeşitli web projelerinde yer aldım. Kendimi SEO, WordPress Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanlarında geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. SEO Uzmanı olarak Arama motoru optimizasyonu ve Dijital Pazarlama konularında hizmet vermekteyim. Bildiklerimi blogumda paylaşıyorum.

Benzer Yazılar

13 Yorumlar

  1. Uzun süredir kullandığım bir eklenti ancak bilemediğimiz yada ince detaylı kaçırdığımız noktalar vardı yoast seo eklentisini daha iyi anlamış olduk.
    Tesekkür ederiz.

  2. Yoast seo hakkındaki bilgilendirme lerimiz gayet faydalı olmuş verdiğiniz bu bilgilerden dolayı ve ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum

  3. Bu güne kadarki en iyi yoast seo anlatımı. yüreğine sağlık arkadaşım devamını bekliyoruz.

  4. Buğra Hocam Kolay Gelsin. Yoast Seiya Gectim Fakat Bir Suru Sorunum Var Hocam. Sayfa Numaralandirma Vs Seklimde. Bana Ulasirsan Sevinirim Hocam Acil Yardima Ihtiyacim Var. Ister Mail Ister Numaramdan Whatsapp Falan Yaza Bilirsiniz Hocam. Tesekkur Ederim.

  5. Merhaba
    Ben bu işler için biraz yaşlıyım (62) geçte olsa bir site yaptım yoast seo uygulamak istiyorum. Yaptığım siteye ftpden wp-content/pluggins altına wordpress-seo klasörünü yükledim. İzlediğim kadarı ile admin panelinden “aktif” etme işlemi yapılacak. Ancak bu “admin paneli” ne ulaşamıyorum.(bilgisayarıma bir program mı kurulacak yoksa bu panel “wordpress”in kendi sayfasında mı mevcut anlayamadım) Yardım edersen sevinirim, teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı