Kategori: SEO

Allah’a Emanet Seo Hizmetleri

Arkadaşlarınla Paylaş!

Seo Nedir? Önce onu bir öğrenelim.

Bizce seo hiçbir şeydir. Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyim. Hemen açıklıyorum. SEO bizce “İyi ve kullanıcı deneyimine uygun bir tasarım, Saniyeler içinde açılması, SEO uyumlu tertemiz bir kodlama, UX açısından her ihtiyacı karşılayan. iyi ve güçlü bir sosyal medya yönetimi, kurumsal blog yönetimi” değildir. Biz backlink atıp geçiyoz abi.

Aşırı Kurumsal Seo Paketi

SEO paketi Fiyatı: 99 TL
Bu pakette ne yok ki…
Adult sitelerden hacklink yapıp, yorum backlink basıyoruz sitenize. sizden bi bok bilmediğiniz için seo yaptırdık hehehe diyorsunuz nasıl paket ama?
SEO paketlerimizin özellikleri bununlada bitmiyor. gavur üniversitelerin sitelerine sızıp çatır çutur footer link basıyoruz..
Sonra akşam o parayla eve meyve sebze alıp at gibi yiyoruz.
Oğlumuzu sevip allaha şükür diyip namaz falan kılıyoruz akabinde..

Hak yiyen hack yemez paketi

Kurumsal SEO’ya mı ihtiyacınız var? WordPress seo uzmanı olarak siteniz için canla başla çalışıyor.
Bir üst paket “Hak yiyen hack yemez paketi” ile seo hizmeti aldığınızda google’ı bile geçiceksiniz. Söz veriyoruz. Vallahi bak.
SEO paketi Fiyatı: 199 TL

Google’da tanıdıklarımız var araya adam soktuk falan uzun hikaye. Siz akşama kadar çalışıp biriktirdiğiniz rızkınızı bize verin gerisini napıcaksınız ya? Analytics rapormuş, seo sıralama raporuymuş size ne abi. yaslanıp seonun zevkine varın. misyoner seviyorsanız müşterimiz olamazsınız.

Hatırlatma: 1. Sayfa 1. Sıra garantisi veriyoruz.. Ama çıkmanız 3-5 seneyi bulabilir. siz ödemenizi düzenli yapın söz veriyoruz Google’da 1. sıraya çıkartmak için elimizden geleni yapmayacağız.

Allah’a emanet seo paketi

Size tavsiyem bu paketi alın 499 TL en iyi seo hizmetleri bu pakette.
ne yapmayacağız peki?

  • Tasarımınızı inceleyip kurumsal kimliğinize uygun olup olmadığını analiz ettikten sonra ihtiyacınıza göre yeniden kurumsal kimlik oluşturmak
  • Sitenizin mobilde ve desktopta saniyeler içerisinde açılmasını sağlamak.
  • Aldığınız backlink paketleri analiz edip zararlı-değil diye analiz etmek. Zararlı ise silmek.
  • Alt yapınızı inceleyip SEO uyumlu olup olmadığını kontrol etmek
  • Site içi seo analizlerinizi yapmak (Heading meta tag analizi, anahtar kelime yoğunluğu, yazı ve sayfa başlıkları, girilen içeriklerin sayfa-içerik uyumluluğu, kalıcı bağlantı ayarları)

Daha sonra warez/null tema kurup. hiçbir bok yapmıyoz işimizin özeti bu.
Bizden ay sonu rapor istediğinizde ise sözleşmemize öyle saçma sapan şeyler ekliyoruz ki. Para iadesi bile alamamanız için uğraşıcaz söz veriyoruz. Joomla, wordpress gibi hazır yönetim panelli siteleriniz varsa kendini seo uzmanı sanan arkadaşlarımız yönetim paneli şifrenizi bile istemeden bazı özel güçleriyle seo yapabiliyor.

Son olarak. r10.net, wmaraci.com gibi siteler bizlerden desteklerini esirgemekleri ve seo işlerimize çanak tuttukları için teşekkür etmeyi bir borç biliriz..

Yazıyı beğendiyseniz her zamanki gibi yorum yazmayı unutmayın 🙂

Sitenizi Önce Allah’a Sonra Bize Bırakın..

Arkadaşlarınla Paylaş!

4.1 beğeni 5

Bu yazı düzenlendi 23 Mayıs 2019 12:14

Buğra Yazar

Startup Wordpress ekibi olarak 6 yıldır kurumsal firmalara WordPress ve SEO danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın biz gerçekleştirelim.

Yorumları Göster

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*

Paylaş
Yazar
Buğra Yazar

Son Yazılar

SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?

Kullanıcı deneyimini önemsiyorsanız. Makalenin özgünlüğü ve kullanıcıya sağladığı fayda SEO için önemli kriterlerden birisidir. SEO uyumlu içerik oluşturmanın püf noktaları…

23 Mayıs 2019 00:08

HesapNo.com – Tüm bankalarınıza tek bir yerden erişin!

Merhaba arkadaşlar, bugün size hesapno.com ile nasıl tanıştığımı anlatacağım. Umarım kullanmayan arkadaşlar için bu yazım bir rehber olur.

19 Mayıs 2019 20:17

Android Uygulamalarınız veya Site Projeleriniz için Renk Uyum Siteleri

Android uygulamalarınız veya web siteleri için en iyi renk uyum araçlarını paylaştım.

19 Mayıs 2019 19:10

Yapay Zeka Birçok Farklı Alana Yayılmaya Başlayacak!

Bilim dünyasının en popüler konu başlıklarından olan yapay zeka, ciddi bir gelişim kaydetmeye devam ediyor. Bu gelişim sürecinde dikkatleri çekmeye…

19 Mayıs 2019 19:08

En İyi 13 Uptime Aracı

Uptime Robot Nedir? Web servisiniz hizmet vermekte olduğunu sürekli olarak kontrol eden(monitoring) ve bir sorun olduğunda haber veren servislerdir.

18 Mayıs 2019 23:49

SEO için En iyi 15 Google Chrome Eklentisi

Dünyanın en çok tercih edilen masaüstü tarayıcılarından biri olan Google Chrome, Pazar payını günden güne arttırmaktadır. Google Chrome’un özelleştirilebilir olması,…

14 Mayıs 2019 00:46

Google'da yükselmek ister misin?

TEKLİF AL