SEO

Web Sitesi Arama Motorlarına Nasıl Eklenir?

Merhaba arkadaşlar,
YouTube video eğitim serisine kaldığım yerden devam ediyorum.
Bu haftaki eğitim konusunu Arama motoru Google’a nasıl site eklenir? üzerineydi. Fakat yine dayanamayıp Yandex, Bing WebMaster Tools ve Google Analytics, Yandex Metrixa” araçlarına yani tüm arama motorlarına site kayıt etmeyi anlattım. Umarım bu araçlara site eklemeyi bilmeyenler için rehber tadında bir video olmuştur.

Bundan 10 yıl önce bu işlerle uğraşırken o kadar zorlanıyordum ki türkçe kaynak zaten yoktu. İnternet tahmin ettiğiniz gibi herşeye ulaşabildiğimiz bir yer değildi 🙂 Şimdi youtube üzerinde ne öğrenmek istiyorsanız onu yazıp hemen bulabiliyorsunuz. Neyse kafanızı daha fazla şişirmeden ufaktan başlayalım.. 🙂

Videonun tamamını izlemek istemeyen arkadaşlar için aşağıdaki bağlantılardan istediğiniz konuyu izleyebilirsiniz. Sevgiler.

  1. Google search console kaydı nasıl yapılır?
  2. Google Analytics kaydı nasıl yapılır?
  3. Yandex web master tools kaydı nasıl yapılır?
  4. Bing web master tools kaydı nasıl yapılır?
  5. Yandex webmaster kaydı nasıl yapılır?

Web sitesi arama motorlarına nasıl eklenir?

Etiketler

Buğra Yazar

Startup WordPress Kurucusu. 2010 yılından bu yana çeşitli web projelerinde yer aldım. Kendimi SEO, WordPress Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanlarında geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. SEO Uzmanı olarak Arama motoru optimizasyonu ve Dijital Pazarlama konularında hizmet vermekteyim. Bildiklerimi blogumda paylaşıyorum.

Benzer Yazılar

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı