Buğra Yazar

Yapılacaklar listeniz için yeni bir araç: Simple Todo

Simple To-Do Yapılacaklar Listesi Uygulaması

Arkadaşlarınla Paylaş!

Diğer todo list uygulamalarının aksine sade ve basit bir tasarıma sahip olan Simple Todo  üyelik gerektirmeyen Trello gibi basit bir mantıkla çalışıyor. Simple Todo sitesine girip karşınıza çıkan kutucuğa yapmak istediklerinizi maddeler halinde yazıyorsunuz.

Eğer bir maddeyi tamamladıysanız yanındaki tik işaretine tıklıyor ve o maddeyi tamamlananlar kısmına çekebiliyorsunuz. Daha önce yazdığınız bir cümleyi kaldırmak içinse maddenin yanındaki çarpı işaretine basmanız yeterli oluyor.

Simple To-Do Yapılacaklar Listesi Uygulaması
Simple To-Do Yapılacaklar Listesi Uygulaması

Simple Todo’nun en güzel yanı, siteden çıkış yaptıktan sonra, siteye yeniden giriş yaptığınızda tüm maddelerinizin hala yerinde duruyor olması. Tek kötü özelliği ise web sitesini sadece İngilizce olarak kullanabiliyor olmanız.

Bize kalırsa Simple Todo’ya birkaç ekstra özellik daha eklenirse website daha kullanışlı hale gelecektir ve ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayacaktır.

Arkadaşlarınla Paylaş!

Buğra Yazar

Startup Wordpress ekibi olarak 6 yıldır kurumsal firmalara WordPress ve SEO danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın biz gerçekleştirelim.

Yazıyı Beğen

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu: 1)
Loading...


2 yorum

Bana Ulaşın

WordPress, SEO ve Reklam İşbirlikleri için aşağıdaki formu doldurun veya bana E-posta yazın.

mail: bugrayazar@gmail.com

skype: bugrayazar