Xiaomi

Xiaomi Mi 8 Lite güncellendi

Xiaomi Mi 8 Lite modelleri; diğer birçok Xiaomi ürününde olduğu gibi Android 9 Pie güncellemesi alıyor. 

Kısaca Mi 8 lite özelliklerinden bahsetmek gerekirse; telefonda Snapdragon 660 yongaseti 4 GB / 6 GB RAM, 24 Megapiksel selfie kamerası ve 12 Megapiksel + 5 Megapiksel çift arka kamera yer alıyor. Son alınan güncelleme ile birlikte değeri ciddi oranda artmış oldu.

Xiaomi Mi 8 Lite güncellendi

Mi 8 Lite güncellemesi kurmak istiyorsanız yapmanız gereken birkaç işlem basamağı bulunuyor. Telefonun hemen üst köşesinde bulunan ZIP dosyasını indirebilirsiniz. Sistem o dosya üzerinden otomatik olarak güncellenecektir.

İkinci bir yol olarak da; Ayarlar> Telefon hakkında> Sistem Güncelleme‘de bulunan üç noktaya dokunun. Bu menüde çıkacak olan ”güncelleme paketini seç” kısmını kullanın. Sistem bu işlemlerden sonra güncellemeyi başlatacaktır. Güncelleme ile ilgili herhangi bir problemle karşılaşırsanız, yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

Önerilen Yazı →   Xiaomi Mi 8 için Güncel Yeni Yazılım Güncellemeleri Geldi!
Etiketler

Buğra Yazar

Startup WordPress Kurucusu. 2010 yılından bu yana çeşitli web projelerinde yer aldım. Kendimi SEO, WordPress Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanlarında geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. SEO Uzmanı olarak Arama motoru optimizasyonu ve Dijital Pazarlama konularında hizmet vermekteyim. Bildiklerimi blogumda paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı