Buğra Yazar

WordPress’te Son yazıları istediğimiz yerde gösterme

WordPress Logo

Arkadaşlarınla Paylaş!

WordPress için yapılmış temalarda ya da kendi geliştirdiğiniz temalarda sıkça ihtiyaç duyduğumuz wordpress son yazıları listeleme kodunu dizimini kısaca ele alalım.

Amatör olarak WordPress ile uğraşan arkadaşlar wp son yazıları göstermek kodunu kullanmadan önce site dosyalarının yedeğini almayı unutmasın.

<?php query_posts('showposts=10'); ?> <?php while (have_posts()) : the_post(); ?> <a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a> <?php endwhile;?> 

Yukarıda verilmiş olan wordpress son yazıları çekme kodu ile sitenize eklemiş olduğunuz son 10 yazıyı istediğiniz yerde gösterebilirsiniz. Farklı şekillerde göstermek için kendi CSS kodlarınızla oluşturabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş!

Buğra Yazar

Startup Wordpress firma sahibi olarak 5 yıldır kurumsal firmalara WordPress danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın biz gerçekleştirelim.

Yazıyı Beğen

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmemiş)
Loading...


  • çok işime yarayan bir kod oldu. wordpress tüm yazıları listeleme ve çekme işlemi yaparken çok zorlanıyordum. çözümünü buldum.

1 yorum

Bana Ulaşın

WordPress, SEO ve Reklam İşbirlikleri için aşağıdaki formu doldurun veya bana E-posta yazın.

mail: bugrayazar@gmail.com

skype: bugrayazar