Buğra Yazar

WordPress’te Son Yazıları istediğimiz yerde gösterme

Firmalar için WordPress Eğitimi

WordPress’te son yazıları istediğimiz yerde göstermek tüm wordpress sevenler için en az hayatında bir kere araştırdığı wordpress kodundan birisidir.

Arkadaşlarınla Paylaş!

WordPress sevenler derneği başkanı olarak(bu yetkiyi kendi kendime verdim) bu küçük ama etkili kodu sizinle paylaşmaktan büyük memnuniyet duyarım 🙂 Denedim %100 çalışıyor merak etmeyin 🙂

Aşağıdaki wordpress kodunu wordpress sitenizde son yazıları göstermek istediğiniz alana yapıştırmanız yeterli olacaktır. Gerisini wordpress hallediyor zaten.

<?php query_posts('showposts=10'); ?> 
<?php while (have_posts()) : the_post(); ?> 
<a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php the_title(); ?>">
<?php the_title(); ?></a> 
<?php endwhile;?> 

Yukarıda verdiğim wordpress son yazıları çekme kodu ile sitenize eklemiş olduğunuz son 10 yazıyı istediğiniz yerde gösterebilirsiniz. Farklı şekillerde göstermek için kendi CSS kodlarınızla oluşturabilirsiniz.

Kafanıza takılan şeyleri her zamanki gibi yorumlarda belirtin. Elimden geldiği kadar yardımcı olurum 🙂

İyi Kodlamalar! 🙂

Arkadaşlarınla Paylaş!

Buğra Yazar

Startup Wordpress ekibi olarak 6 yıldır kurumsal firmalara WordPress ve SEO danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın biz gerçekleştirelim.

Yazıyı Beğen

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu: 5)
Loading...


  • çok işime yarayan bir kod oldu. wordpress tüm yazıları listeleme ve çekme işlemi yaparken çok zorlanıyordum. çözümünü buldum.

  • Elinize saglik. Erişilebilir bir içerik olmuş. Herkes neyi nasıl arayacağını bilemiyor bazen. Bu yaklaşımınızı beğeniyorum. Uzman olmayan kişilerin de ulaşabileceği cümleler ile açıklamanız çok doğru bence 👍👍👍

4 yorum

Bana Ulaşın

WordPress, SEO ve Reklam İşbirlikleri için aşağıdaki formu doldurun veya bana E-posta yazın.

mail: [email protected]

skype: bugrayazar