WeCreativez WhatsApp Support
Web Tasarım, SEO ve Dijital Pazarlama hizmetleri veriyoruz.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?

WordPress Yazılım Hizmetleri

WordPress dünya çapında sektör alanında en çok bilinen ve kullanılan içerik yönetim sistemidir. Birçok tasarım ile sayısız kategoride içerik yönetimi sağlar. WordPress sayesinde siteler oluşturabilir ve projeler yönetebilirsiniz.

WordPress birçok fonksiyona ve eklentiye sahip bir sistemdir. Webmasterlar arasında çokça tercih edilmesinin sebebi açık kaynaklı kodlama ve eklentileri ile anlık müdahale olanağı sunmasıdır. WordPress yazılım hizmetleri ile kullanıcılar birçok hizmetten kolayca faydalanabilir. Birçok şirket ve wordpress uzmanı bu konuda hizmet vermektedir.

WordPress Yazılım Nedir?

WordPress çeşitli tasarımlar ile birçok kategoride çok fonksiyonlu bir çeşit içerik yönetimi sistemidir. Çoğu kişi tarafından blog sitesi tabanı sistemi olarak bilinse de, açık kaynağı ve PHP fonksiyonları sayesinde her sisteme dönüştürülebilir. Blog siteleri tarafından fazlaca kullanılmasının sebebi ise SEO yönünden rakiplerine göre daha başarılı sonuçlar vermesidir. WordPress size bireysel, kurumsal veya sektörel olarak da web siteleri oluşturma imkanı sunar. Bu denli geniş kapsamlı bir sistem olmasına rağmen kendine göre fonksiyon ve sistematik çalışma yöntemleri bulunur. WordPress kullanıcı sayısı bir hayli fazla olsa da, sisteme tam anlamıyla profesyonel bir şekilde hakim olan çok az kişi bulunur.

WordPress Avantajları Nelerdir?

WordPressin en büyük avantajlarından bazıları, kolay kurulma sahip olması, kodlamaya gerek olmaması, eklenti sayısının fazlalığı, kolay tasarım, tema çeşitliliği, arama motorlarına olan etkisi, kontrol paneli kullanımının kolaylığı, kaliteli sunum ve görünümdür.

WordPress Dezavantajları Nelerdir?

Sayısız avantajı bulunan WordPress’in bazı dezavantajları da vardır. İşlemciyi fazla yorması temel sorunlarından biridir. Bir diğer dezavantajı ise veri gizliliği sorunudur. WordPress piyasaya sürüldükten sonra sitenizin içindeki bilgilerin ve dosyaların yeterince korunmadığı ve sızılabileceği gündeme geldi. Fakat son zamanlarda WordPress’in güvenliği gözle görülür şekilde artmış durumda.

WordPress Yazılıma başlamadan önce SEO Uzmanından Destek Alın

WordPress ciddi yapılması gereken bir iştir. Eğer forum ya facebook grupları gibi yerlerde hiç tanımadığınız kişilere sitenizin mahrem bilgilerini verirseniz. Başınız çok ağrıyabilir. Nitekim işim gereği böyle vakalar kulağıma çok geliyor yahut karşılaşıyorum. Peki ne yapmalısınız? Referansı bol olan ve vicdanen bu adam yada bu firma bu işi hakkıyla yapar dediğiniz SEO Uzmanı kişiler yada firmalar ile çalışırsanız. WordPress yazılıma başlamadan önce size iyi bir yol haritası çıkartabilir. Her seo uzmanı bu haritayı çıkarmak mecburiyetinde değildir bu arada. Çalışacağınız seo uzmanını iyi seçmelisiniz.

19 Yorumlar

 1. WordPress yazılım konusunda birlikte çalışma fırsatımız oldu. Güzel ve temiz iş çıkardı buğra bey.tavsiye ederiz.

 2. Firmamız için sürekli bir danışmanlığa ihtiyaç var. Skype’dan sizi ekledim dönüş yaparmısınız

  1. Yoğunluk nedeniyle skype’a pek bakamıyorum. dilerseniz mail atın yada iletişim sayfasından ulaşın 🙂

 3. Rad otomasyon sistemleri olarak 3 aydır çalışmaktayız. Sitemizdeki mobil ve slider sorunlarını hızlıca halletti. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

 4. wordpress kurulumu konusunda çok fazla eksiğim vardı. teknik işlerden anlamadıgım için internetten buğra beyi buldum. ssl güvenli olarak sitemizi kurduk çok şükür. Çok ilgili ve titiz yapıyor işini. helal olsun

 5. Merhaba buğra bey, çit firması için wordpress site yaptırmak istiyoruz. Domain ve hostingimiz var. beğendiğimiz temayı türkçeleştirip kurumsal kimliğimize uygun hale getirilmesini istiyoruz. Bu konuda yardımınız olur mu ?

  1. WordPress tema türkçeleştirme hizmeti veriyorum Ahmet Bey,
   İletişim sayfasından bana ulaşmanız yeterli 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı