Wordpress Tema Adını İçin En iyi 3 Site

WordPress Tema Adını İçin En iyi 3 Site

Wordpress 187 Görüntüleme

Paylaş!

En iyi WordPress Tema Sorgulama Siteleri

Aşağıdaki listede yer alan siteler ile tema sorgulayabilirsiniz. Üç site de birbirinden güzel ve faydalı olarak gösterilebilir. Ve gayet başarılı sonuçlar veriyorlar.

1. What WP Theme is That

Listeye en çok kullanılan site ile başlayalım. Basit bir arayüze ve yalnızca yapacağı işe odaklanan tasarımıyla olduğu kadar güçlü arama kabiliyeti de bu siteyi en güzel tema bulucu sitelerden yapıyor.

Tek yapmanız gereken wp kullanıldığına emin olduğunuz bir sitenin adresini arama kutucuğuna yazmak ve aramayı gerçekleştirmek.

Ayrıca, site genel kullanıma veya satın almaya açık olmayan bir tema bulsa bile (özel tema) size bu konuda uyarı veriyor. “Belli ki özelleştirilmiş bir tema diyor kendileri.”

Sitenin en güzel yanlarından bir tanesi de, kullanılan pluginleri de tespit edebilmesi. Hedef sitede hangi plugin hangi eklenti kullanılıyor ise önünüze bir güzel hepsini döküyor.

Pek tabi sorgulanan site wordpress kullanmıyorsa, “bu site wordpress değil” uyarısını da vermekten çekinmiyor.

2. WP Theme Detector

Daha detaylı bir arayüze sahip olduğu gibi kendi bloglarından yayınları da anasayfasında veren bu site de listenin ilk sırasındaki gibi gayet başarılı.

Ancak şunu söyleyebiliriz ki sonuç sayfası gayet başarılı. Güzel bir tasarım ile tüm detayları veriyor.

Hemen sağ kısımda bulunan “Availability” sitede kullanılan temanın satın alınabilir veya indirilebilir olup olmadığını tespit etmenize yardımcı oluyor.

Ayrıca, bu site de eklenti tespiti yapabildiği gibi, bulunan eklentilerin bedava olup olmadığını da söylüyor ve onlara bir de indirme bağlantısı verip sizi uğraştırmıyor.

3. Scan WP

Son site de diğerlerinin aynısı efendim. Tespit ettiği temanın, sonuç sayfasında büyükçe bir ekran görüntüsünü görebilirsiniz.

WP template bulmak için bu siteyi kullanınız.

Tabi tema adı değiştirilmiş olabilir ama görünen ekran resminden bir ipucu yakalayabilirseniz özelleştirmeye rağmen kullanılan temanın ne olduğunu anlamak size kalıyor.

Aynı şekilde bu da eklentileri buluyor.

Paylaş!

Bir cevap yazın