WordPress SEO Uzmanı

İnternet sitenizin hedef kitlesini ve eksikleri gideren kişilere wordpress seo uzmanı denir. Sitenizi müşterilerinizin dikkatini çekecek şekilde tasarlayıp yada mevcut yapınızı düzenleyip, siteniz için uzun süre kullanabileceğiniz kalıcı ve sağlam bir temel oluşturur. Yada mevcut sitenizi analiz edip, sitenizin seo hatalarını çıkartıp buna uygun strateji geliştirirler.

SEO Eklenti Kurulumu

All in One SEO Pack, Yoast SEO, Rank Math SEO eklentilerinizden ihtiyacınıza uygun wordpress eklentisinin kurulumunu yapıyoruz.

Site Analiz

Sitenizin Google performansını tarayarak eksik olduğunuz hususları bir iş planına alıp periyodik olarak tamamlıyoruz.

Destek

WordPress sitenizin sorunlarının/açıklarının ekibimiz tarafından detaylı olrak incelenip çözüme kavuşturulması.

Blog SEO

$ 750

TL
 •  WordPress SEO Eklenti Kurulumu
 •  İleri Düzey SEO
 •  WordPress Site Optimizasyonu
 •  SEO Analiz
 •  Raporlama
 •  SEO İncelemesi
 •  İçerik İncelemesi
 •  Rakip Analizi
 •  Sıralama Analizi
 •  Düzenli Raporlama
İletişime Geçin

Kurumsal SEO

$ 1.500

TL
 •  WordPress SEO Eklenti Kurulumu
 •  İleri Düzey SEO
 •  WordPress Site Optimizasyonu
 •  SEO Analiz
 •  Raporlama
 •  SEO İncelemesi
 •  İçerik İncelemesi
 •  Rakip Analizi
 •  Sıralama Analizi
 •  Düzenli Raporlama
İletişime Geçin

E-Ticaret SEORecommended

$ 3.000

TL
 •  WordPress SEO Eklenti Kurulumu
 •  İleri Düzey SEO
 •  WordPress Site Optimizasyonu
 •  SEO Analiz
 •  Raporlama
 •  SEO İncelemesi
 •  İçerik İncelemesi
 •  Rakip Analizi
 •  Sıralama Analizi
 •  Düzenli Raporlama
İletişime Geçin

Sıkça Sorulan Sorular

Sizi rehberlik etmesi adına, bu bölümü okumanızı tavsiye ederiz.
Ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web sitem için neler yapılacak?

Siteniz için hedeflediğiniz sektöre göre iyi bir strateji oluşturup rakiplerinizi inceliyoruz. Hangi anahtar kelimeler sektörünüz için daha uygunsa o kelimelere yönelik çalışmalar yapıyoruz. Sitenizin mobil uyumlu olması, hızlı olması ve diğer teknik problemleri inceleyip düzeltiyoruz.

Neden sizi tercih etmeliyim?

Bir çok firmanın google’da daha görünür hale getirip satışlarını ve marka bilinirliğini arttırmak için çalışıyoruz. Eğer google’da istediğiniz konumlara gelmek istiyorsanız bizimle çalışıp sitenizi performansını arttırın.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Alacağınız tüm hizmetler için kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca banka havalesi / EFT olarakta ödeme kabul etmekteyiz.

Çalışmaları kaç günde teslim ediyorsunuz?

SEO uzun vadeli bir çalışmalıdır. Dilerseniz 1 aylık deneme yaparak memnun kalma durumunuza göre çalışmalara devam edebiliriz.

Çalışmalar ile ilgili rapor veriyor musunuz?

Evet çalışmalar ile ilgili rapor vermekteyiz. Bu rapor, çalışmanın başlangıcından itibaren haftalık ve aylık olarak belirlediğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

WordPress SEO Uzmanı

Merhaba uzmanlık alanım WordPress olduğu için bugün size wordpress seo uzmanı kimdir? yada kime denir? gibi konularda bilgi vermek istiyorum. Fakat daha öncesinde WordPress nedir? Dünya’da bu kadar yaygın kullanılmasının sebeplerini anlatmak istiyorum. Dünya genelinde sitelerin büyük bir kısmı WordPress üzerine inşa edilmiştir. Bu anlamda wordpress internette devrimsel adımlardan birisi olarak kabul edilmektedir.

 

WordPress SEO Uzmanları Ne İş Yapar?

SEO danışmanlığı almak isteyen bireysel ve kurumsal firmalara wordpress seo konusunda destek veren kişilere wordpress seo uzmanı yada danışmanı denir.

Web sitesini kendiniz kurmuş olsanız dahi, internet sitenizin gelişmesi için Google’da sıralamalarında yükselmek ve görünür olmak için, site içi ve site dışı seo düzenlemleeri, Kullanıcı deneyimi(UX) düzenlemelerinin yapılması, hızlandırılması, mobil tasarım optimizasyonları, eklentilerin güncellenmesi, yazılımsal açıklar, virüslerle baş etme, sitenizin yedeklerinin alınması, olası bir saldırıda sitenizin yeniden inşası için mutlaka bir wordpress seo uzmanından destek almalısınız.

 

Kurumsal WordPress Uzmanı

Size zaman kazandıran wordpress uzmanları sitenizi verimli hale getirir. Kullanıcı deneyimi (UX) konularında bilgi sahibi danışmanlar ise sitenizi diğer wp seo uzmanlarından bir tık daha ileri taşıyabilir. Çünkü günümüzün en büyük problemlerinden bir tanesi iyi bir kullanıcı deneyimi sunmaktır.

Uzmanlar internet sitesinde hangi ürünlere, hangi konulara yer vermeniz gerektiğini belirler. Sitelerin alt yapısını oluştururlar. En önemli uzmanlık alanı ise kurumsal seo çalışmalarıdır. Google arama motorunda en üst sırada yer almanız için özel çalışmalar yaparlar.
Rakiplerinizi inceler ve eksik yanlarınızı tamamlar.

Anahtar kelime bazlı yada farklı seo stratejileri planlayıp uygulayarak google’da siteyi yükseltmek için çalışmalar yaparlar. , google webmaster araçlarına sitelerin tanıtılması, link ve tanıtım yazısı çalışmaları ile web sitelerin kelime bazlı üst sırada yer alması için çalışmalar yaparlar. Kelime ve rakip analizi yaparlar. Web sitenizin gelişmesi için size gerekli bilgi ve deneyimlerini aktarırlar.

WordPress SEO Uzmanı Kime Denir?

Web sitenizin gelişmiş bir site olmasını google arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını istiyorsanız mutlaka bir wordpress seo uzmanı ile çalışmalısınız. Sitenizin güçlü ve zayıf yönlerini ancak bir wordpress seo uzmanı size aktarabilir. Sitenizin gelişmesi için size taktiksel bilgiler verirler.

Sitenizde yer alan kırık linklerin tespitini yaparlar. Sitenizin sağlıklı çalışması için gerek duyduğu eklentileri yükleme ve güncelleme işini wordpress seo uzmanları yapar. Sitenizin sorunsuz ve mükemmel bir şekilde çalışmasını, hızlı indeks almasını, google gözünde sitenizin iyi bir yere gelmesini istiyorsanız mutlaka bir wordpress seo uzmanından destek almalısınız.

Seo uzmanları web sitenizi optimize eder. Sitenizin gerekli seo ayaları yapılır. Siteniz hızlı indeks alır ve arama motorlarında üst sıralarda yer alır. Web sitenizin alt yapısını tasarımını ve içeriklerini dizayn ederler. Teknik incelemeler yaparak sitenizi google, yandex, yahoo ve bing gibi arama motorlarına tanıtır.

WordPress seo uzmanları sitenizin spam tehlikesini tespit edip ortadan kaldırırlar. Spam google da bir sitenin sahip olduğu indekslerin silinmesi demektir. Zararlı web sitesi çalışmaları, kötü linkler ve faydasız içerikler siteleri spama sokar.

Bir site spam’a düştüğü zaman artık google arama motorlarında görünmez. Bu da siteye reklam verenlerin siteden uzaklaşmasına neden olur. Spam yiyen bir siteye artık doğal yollarla ziyaretçi gelmez. Çünkü google arama motorlarında artık o site görünmez. O sitenin adresini bilen kişiler siteye giriş yapar. Bu da sitenin gücünü ve etkisini yok eder.

WordPress uzmanları bir siteye gelen ziyaretçilerin analizini yapar. Web sitesini hedef kitleyle buluşturur. Siteye gelen ziyaretçilerin rastgele gelmesini sağlamaz. Hizmet ve ürünle ilgilenen hedef kitleyi site ile buluşturur.

Müşteri potansiyeli olan kişilerin siteyle buluşmasını sağlar. Bu da web sitelerine işlevsellik kazandırır. Müşteri potansiyeli olan kişilerin web sitesine girişi desteklenerek web sitesi üzerinden ticari faaliyetler hızlanır. WordPress seo uzmanlarının sitenize kazandıracağı 1 ziyaretçi sizin ticaret hacminizi ve satış potansiyelinizi arttıracaktır.

WordPress seo uzmanları garantili hizmet verirler. Site içerisinde yer alan teknik eksikleri belirlerler. Bu eksikliklerin giderilmesi konusunda size teknik destek verirler. Yapılan başarılı düzenlemeler ile siteniz % 100 yükselir. Arama motorlarına uygun içerik ve web tasarım hizmetleri ile web sitelerinin gelişmesini sağlarlar. Bütün adımları başarı ile uygulayan seo uzmanları web sitelerine işlevsellik kazandırır.

 

WordPress Uzmanı Seçerken Dikkat Edin!

WordPress seo uzmanları web tasarım alanında en az 5 yıllık bir deneyime sahip olmalıdır. Bu anlamda işe yeni başlamış kişilere web sitenizi emanet etmeyin. Deneme yanılma yolu ile siteniz üzerinden kendini geliştiren seo uzmanları size maddi ve manevi anlamda büyük zarar verebilirler. Vaktinizi alıp uzun vadede sitenizin gelişmesini engelleyebilirler.

6 Comments

Yorum Yaz