WeCreativez WhatsApp Support
Web Tasarım, SEO ve Dijital Pazarlama hizmetleri veriyoruz.
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?

WordPress SEO Hizmeti

WordPress SEO Nedir?

Bir web sitesi sahibi iseniz ya da bir kişisel blogunuz varsa mutlaka SEO hakkında birkaç şey duymuşsunuzdur. Hatta web siteniz açısından SEO’nun ne kadar da önemli bir şey olduğunu biliyorsunuzdur.

Oldukça iyi bir şekilde kodlanmış bir sistem olan WordPress’in SEO dostu olduğu konusunda hemen herkes aynı fikirdedir.

Bununla birlikte WordPress SEO eklentileri olmadan başarıyı elde etmeniz de pek mümkün görünmüyor. İşte tam da bu aşamada sizlere All in One, Yoast SEO ve Rank Math SEo eklentileri ile wordpress seo çalışmalarınızı yürütmekteyiz.

Bu eklentiler şimdiye kadar oluşturulmuş en iyi  wordpress seo eklentisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Milyonun üzerinde indirme oranı ile bu eklenti en başarılı pluginlerdendir.

WordPress SEO Danışmanlığı

İnternet sitenizi detaylı olarak analiz ederek, eksik olduğu hususlar konusunda bir yol haritası çıkartıyoruz. Sizin onayınıza sunduktan sonra SEO eklentilerini kullanarak internet sitenizin trafiğini arttırmaya yönelik site içi seo çalışmaları yapıyoruz.

WordPress SEO Hizmeti

İnternete taşınan sektörlerin hızla artış sağlaması ve teknolojik gelişmelerin ışığında hangi tür sektörde olursanız olun mutlaka bir web sayfasına ihtiyacınız vardır. Dijital ortamda kendinizi tanıtmak ve yaptığınız işleri çok daha büyük kitlelere duyurmak istiyorsanız profesyonel anlamda hizmet veren bir web tasarım ve WordPress SEO hizmetialmalısınız. Bu sayede web siteniz arama motoru sonuçlarında hep üst sıralarda yer alacak ve bu da ziyaretçi trafiğinizi arttıracaktır. Buna doğru orantılı olarak da satışlarınız artacaktır. Biz de sizin için kaliteli ve etkili bir SEO çalışması yapmaktayız. Arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayarak rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olmanızı sağlıyoruz. Arama motorlarında ne kadar üst sıralarda olursanız bu ziyaretçi trafiğinizi arttıracaktır.

İnternet ortamında aktif olarak rol almak müşterilerinize kendinizi en iyi şekilde tanıtmak istiyorsanız mutlaka bizden destek almalısınız. SEO hizmetleri arasında en çok detaya sahip olan ve emek getiren hizmetlerden birisi kurumsal SEO hizmetidir. Bu konuda amatörce yapılan SEO hizmetleri sitenize fayda yerine zarar verecektir. SEO çalışmaları, iç ve dış SEO olmak üzere ikiye ayrılır. Hem iç hem de dış SEO çalışmalarımızla web sitenizi en üst sıralara kolayca çıkarıyoruz. Rakiplerinizin önüne geçmek ve web sitenizi üst sıralara çıkarmamız için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Dijital dünyanın tüm getirileri hakkında tüm bilgilere sahip olarak sizler için en iyi ve en ekonomik SEO hizmetini vermekteyiz.

Değişen dünyada artık müşterilerin size ulaşmasını beklemek yerine siz müşterilerinize ulaşmak zorundasınız. Bu büyük rekabet ortamında her sektörde güçlü rakipler yer almaktadır. Bu sebeple web sitenizi ve sosyal medyayı en iyi şekilde yönetmek zorundasınız. Bu alanda da sizlere kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Eğer web sitenizin arama motoru sonuçlarında hızlı bir şekilde yükselişe geçmesini istiyorsanız bizden kurumsal destek hizmeti alabilirsiniz.

WordPress SEO Uzmanı

Yapacağımız çeşitli çalışmalar ile web sitenizi arama motoru sonuçlarında üst sıralara taşıyoruz. Verdiğimiz hizmetler arasında, site içi SEO çalışmaları, içerik geliştirme hizmeti, backlink kontrolü ve inşası, rakip sektör analizi ve Google Adwords Danışmanlığı gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte sizin de web siteniz hakkındaki gelişmelerden haberinizin olması için raporlama işlemleri yapmaktayız. WordPress SEO uzmanı olarak bize başvurduğunuz andan itibaren, talepleriniz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaktayız.

Bize başvurduğunuzda ilk olarak siteniz ile ilgili SEO analizi yapılır. Bu sayede web sitenizin arama motorlarına uygunluğu tespit edilir ve sitenizi daha uygun hale getirmek için kapsamlı olarak çalışmalara başlarız. Web siteniz için içerik oluşturarak, olması gereken anahtar kelimelere karar veririz. Sitenizin kodlamasında hata varsa bu sorunlar düzeltilir. Rakip web siteleri analiz edilir ve saygın sitelerde linkler oluşturulur. Yaptığımız bu çalışmalar ile arama motorları sonuçlarında sitenizin her zaman en üstlerde yer almasını sağlarız.

WordPress SEO Kurulum

WordPress SEO eklentileri ile SEO ayarlarını hızlı bir şekilde yapılandırmak mümkündür. Web sitenizin arama motorlarında hedeflediğiniz sıralamayı yakalaması ve iyi bir performans sergilemesi için sağlam bir SEO alt yapısı hazırlanmalıdır. Bu nedenle WordPress SEO kurulum çok önemli bir yer tutmaktadır. Kullandığımız SEO eklentileri ile web sitenizi arama motoru sonuçlarında üst sıralara çıkarıyoruz. Yoast SEO, All In One Pack ve Rank Math SEO gibi eklentilerin ayarlarını büyük bir itina ile gerçekleştirmekteyiz. Bu SEO eklentilerinin kurulumunu dikkatli bir şekilde yaptıktan sonra web sitenizin sıralamalarda yukarı doğru ivme kat edeceğini unutmayınız.

WordPress SEO Uyumlu Yazılım ve Tasarım

Beğendiğiniz tasarımın yada size özel sıfırdan oluşturalan tasarım ile hızlı yönetilebilen, seo dostu web sitesine sahip olmanız amaçlanmaktadır. Bunun için hazırlamış olduğumuz birbirinden profesyonel yazılım ile web siteleriniz daha estetik ve kaliteli bir görünüme kavuşacaktır. Web sitenizi mobil cihazlarla uyumlu bir şekilde tasarlarız. Bu sayede web siteniz cep telefonları ile tabletlerden kolaylıkla ziyaret edilebilir. Hazırladığımız web siteleri en fazla kullanılan tarayıcılarla uyumludur.

İleri Düzey WordPress SEO

İnternet üzerinden faaliyet gösteren firmaların dikkat etmeleri gereken en önemli konu SEO ve SEM konusudur. Birçok insan almak istediği ürün ya da hizmeti nereden alacağına karar vermiş olsa bile ulaşmak istedikleri platforma arama motorları üzerinden gitmeyi tercih ederler. Dolayısı ile arama motoru sonuçlarında ilk sıralarda çıkabilmek veya doğru arama kelimelerine doğru reklamı verebilmek hem pazarlama bütçe maliyetlerinde hem de ciro ve işlem hacimlerinde önem arz eden bir konudur.

Organik olarak arama motorlarında üst sıralarda yer almak daha çok teknik alt yapı ve oluşturulacak olan içerik ile alakalı bir durumdur. Arama motorlarının standartlarına uygun teknik alt yapı ve özgüne ve zengin içerikler web sitesinin zamanla üst sıralara çıkmasına etki eder. Bununla birlikte arama motorlarının web sitesinde görmek istediği farklı özellikler de teknik alt yapı işle desteklenirse sitenin organik olarak yükselmesi sağlanır. Biz, firmalara iş süreçlerine dair ileri boyutta danışmanlık hizmeti sağlayan, yazılımsal, donanımsal ve yönetimsel gereksinimlerine çözüm önerileri sunan bir firmayız.

Yatırım amaçlı ya da yeni bir iş kolu şeklinde interneti daha olumlu bir şekilde kullanmaya çalışırsanız mutlaka uzman desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Gelişmiş tarayıcıları bilen, sistemlerini tanıyan ekibimizle web sitenizi kısa süre içinde iyi yerlere taşıyacak olan hizmeti biz vermekteyiz. İleri düzey WoedPress SEO hizmeti almanın belirli maliyetleri vardır. Ancak şunu da unutmamanız gerekir ki, yapacağımız çalışmalara ile rakamsal olarak kısa sürede geri dönüşü olacaktır.

WordPress Site Optimizasyonu

WordPress optimizasyon, WordPress hız optimizasyonu, masaüstü ve mobil hızlandırma ve site hızlandırma teknikleri uygulayarak WordPress optimizasyon yapmaktayız. WordPress optimizasyon adına sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. E-ticaret siteniz, blog siteniz, haber siteniz artık daha hızlı olacak. Web sitenizin, Google PageSpeed Insights’ta puanlarınızı yüzde yüze yakın bir seviyeye getiriyoruz.

Arama motorları, web sitenizdeki hızlı yüklenen sayfaların daha yavaş yüklenen sayfalara göre daha hızlı indexlendiğini ikaz etmişler ve web site sahiplerini uyarmışlardır. Bu nedenle SERP’lerdeki konumunuzu geliştirmek istiyorsanız, pagespeed değerlerinizi ve site dolaşım hızınızı arttırmanız ilk önceliğiniz olmalıdır.

Arama motorları, site yükleme hızının 2 saniyeden fazla sürdüğü sitelerde, gelen ziyaretçilerin  % 47’si siteden erken ayrılmakta ve hemen çıkış oranını arttırmaktadır. Bu da ziyaretçi kayıplarına neden olmaktadır. Dolayısı ile ziyaretçilerinizin neredeyse yarısını etkileyen bir konu olan site hızınızı WordPress site optimizasyonu ile hızlandırmalısınız.

WordPress optimizasyon hizmetimiz, web sitenizi hızlı, düzenli ve verimli bir şekilde tutmak için kontrol sağlar. WordPress optimizasyon hizmetimizin ücretsiz sürümünün yanı sıra ekstra özellikler sunan Premium sürümü de mevcuttur.

SEO Analiz

Yaptığımız SEO analizi ile arama motoru sonuçlarında üst sıralara çıkmanızı engelleyen sorunları tespit ederek, bu sorunları çözmek için eylem planlarımızı hazırlarız. SEO analizi, rekabette ön plana geçmenize olanak sağlar. Web sitenizin arama motoru uyumluluğunu ve kullanıcı deneyimini değerlendiren SEO analizi, web sitenizi belirli kriterler doğrultusunda kontrol ederek, arama motoru sonuçlarında daha iyi konumlara gelmesi için ne gibi çalışmalar yapılması gerektiğine dair bir kılavuzdur. Web sitenizin SEO analizini kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, bu iş için uzman bir SEO danışmanından destek alırsanız daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Google, arama motoru algoritmasını sürekli değiştirmektedir. Web sitenizin buna uyum sağlayabilmesi için bu değişimleri yakından takip ederek SEO analizinizi sürekli güncel tutmaktayız.

Profesyonel bir SEO çalışması için doğru SEO analizi yapılmalıdır. Dolayısı ile SEO analizi, rekabet analizi, anahtar kelime araştırması, sayfa içi ve sayfa dışı SEO analizi, erişebilirlik ve indekslenebilirlik gibi hususlar başta olmak üzere tüm detayları içinde barındırmalıdır. Detaylı bir SEO analizi için bizden destek alabilirsiz. Profesyonel ekibimizle web sitenizi arama motoru sonuçlarında üst sıralara taşımak için detaylı SEO analizi yapmaktayız. Analiz sonuçlarına göre web sitenizin eksiklerini tespit edip gerekli çalışmaları yapmaktayız.

Raporlama

SEO çalışmalarımızı aylık olarak raporlamaktayız. SEO stratejisi minimum 6 ay olarak planlanmalıdır. Aksi taktirde SEO çalışmalarının kalıcı etkisini görmek mümkün değildir. Biz tüm projelerimizde aylık olarak performans raporlarını hazırlamaktayız. Hazırladığımız bu raporlar site içi geliştirmeleri ve site dışı SEO çalışmalarının detaylarını içermektedir. 3. aydan sonra anahtar kelime sıralamalarını da içeren SEO raporu sayesinde web sitenizin yükselişini rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Web sitenizin analiz ve raporlaması sayesinde, web sitenizin ihtiyaçları ve hedeflerinin belirlenmesi sağlanmaktadır. Bu hizmetimiz ile web siteniz ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilecek ve bu bilgiler ışığında reklam ve pazarlama kararlarını yeniden gözden geçireceksiniz.

Web sitenizin ziyaretçileri ile ilgili sitenizde geçirdikleri süre, sitenizde yer alan sayfalara olan ilgileri, ülke, şehir, dil, sitenize hangi kanallardan geldikleri, hangi anahtar kelimeleri kullandıkları vb raporları kolayca görebileceksiniz.

Hazırladığımız bu raporları pazarlama ve reklam faaliyetlerinde kullanmak isteyen firmalar analiz ve raporlama hizmetlerimizden yararlanmaktadırlar.

WordPress SEO Paketleri

SEO paketleri adlı uygulamalar web site sahiplerinin oldukça ilgisini çekmektedir. Bir web sitesinin arama motoru sonuçlarında üst sıralara kalıcı olarak yükselmesi aşamasında en fazla dikkat çeken konu kuşkusuz ki backlink faktörüdür. Bir web sitesinin kaliteli bir şekilde yükselişe geçmesi ve bu yükselişinin sonucunda kalıcı bir başarı elde edebilmesi son derece kaliteli bir backlink inşası ile mümkündür. Bunu kaliteli bir şekilde gerçekleştiren ve etkisini kısa bir süre içerisinde görmemizi sağlayan firmaların sayısı oldukça azdır. Bu nedenle bu konuda seçici davranmalısınız.

Zaman içinde birçok kişi ve firma tarafından yaygın hale getirilen WordPress SEO paketleri, kalite açısından da sorgulanır hale gelmiştir. Ancak, bu işi gerçekten hakkıyla yapan firmalar da yok değil. Bu firmalara ulaştığınız taktirde raporlama seçenekleri ve kısa süre içinde göstereceği yükselme etkisi ile site sahiplerini memnun ediyorlar. SEO çalışmaları konusunda yıllardır bu sektörde sunduğumuz kaliteli hizmetler ile kısa sürede kalıcı başarı ilkesini en iyi şekilde benimsemiş bulunuyoruz.

SEO paketleri, kaliteli yapıldığı taktirde web sitesinin son derece sağlam durmasını sağlayan ve kısa süre içinde yükselmesini sağlayan backlink ağı türüdür. Web sitenizin kalıcı olarak başarı elde edebilmesi için başlıca unsurlar var ise bu unsurları en ince detayları ile analiz ederek, web sitenizin mevcut durumunu da göz önüne alarak organik bir şekilde backlink ağı kurmak son derece önemlidir.

Kişilerin ve firmaların sunduğu paketler zaman içinde olumlu etki yapabildiği gibi olumsuz etkiler de yaratabilmektedir. Bu nedenle seçim yaparken çok dikkatli olmalısınız. Bizim sunduğumuz SEO paketleri, çok kısa bir süre içinde arama motoru sonuçlarında yükselmenize ve kalıcı olarak başarı elde etmenize yardımcı olacak gelişmiş SEO paketleridir.

Search Engine Optimization (SEO)danışmanlığı hizmetlerimiz ile web sitenizi istediğiniz anahtar kelimelerde arama motoru sonuçlarında üst sıralara taşıyarak, sizlerin popülerliğinizi sağlayıp, tanıtımınızı yaparak sizleri markalaştırıyoruz. Bununla birlikte web siteniz arama motoru sonuçlarında üst sıralardaki yerini alıyor. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında web sitenizin yükselişe geçerek, marka, ürün, müşteri gibi potansiyellerinizi arttırarak en kaliteli şekilde hizmet sağlayan WordPress SEO paketlerimiz mevcuttur.

Sunmuş olduğumuz WordPress SEO paketleri ile sitenizin anahtar kelimelerde yükselmesini destekler, web sitenizin Alexa değerinin olumlu yönde düşmesini destekleriz. Bununla birlikte web sitenizin indeks hızının yükselmesini ve yeni algoritma ve güncellemeler ile uyumlu çalışmasını destekleriz.

WordPress SEO Eğitimi

Hemen herkesin hakkında iyi ya da kötü fikir sahibi olduğu bir konu olan SEO, bilgi kirliliğine de yol açan bir konudur. Ancak yine de işini iyi yapan SEO firmaları tarafından verilen eğitimler ile insanların doğru ve yararlı SEO bilgilerine ulaşılması sağlanıyor.

SEO konusunda sunulan eğitimler internet üzerinden online olarak verildiği için eğitimci ile birebir baş başa olmanıza da gerek kalmıyor. SEO hakkında yeni başlayanların bile kolayca anlayacağı şekilde yöntemleri derler ve aynı zamanda her konuda sizlere danışmanlık hizmeti ve yükselme garantili hizmet sağlayacak bu platform sayesinde sizler de uygulamalı  SEO eğitimine katılabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı