WordPressWordPress Eklentileri

WordPress Müşteri Destek Eklentileri

WordPress site sahipleri çoğu zaman kurumsal siteleri için müşteri destek eklentilerine ihtiyaç duyarlar. Müşterilere hızlı ve canlı olarak destek sağlamak önemlidir. Potansiyel müşterilerinizin ürün yada hizmetleriniz ile alakalı sorduklarına sorulara online destek sağlamanız, müşterinin satın alma kararını olumlu olarak etkileyecektir.

Listede görmediğiniz ama kullandığınız wordpress canlı destek eklentilerini yorum olarak yazabilirsiniz.

Önerilen Yazı →   Wordpress Kodları
Etiketler

Buğra Yazar

Startup WordPress Kurucusu. 2010 yılından bu yana çeşitli web projelerinde yer aldım. Kendimi SEO, WordPress Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanlarında geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. SEO Uzmanı olarak Arama motoru optimizasyonu ve Dijital Pazarlama konularında hizmet vermekteyim. Bildiklerimi blogumda paylaşıyorum.

Benzer Yazılar

2 Yorumlar

  1. Merhaba, wp için tespit ettiğiniz teknik servis takip form eklentisi var mı acaba? aradığım işleyiş özelliğini şöyle kısaca izah edersem; eklenti ile servise gelen arızalı ürünün özellikleri ve arızası gibi veriler girildikten sonra, her aşamasının kayıt altına alınması ve aynı zamanda müşterinin verilen barkod ile yine arıza takip sayfasından ürünün durumunu takip etme imkanı sunan bir eklenti arıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı