Steve Jobs Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Teknoloji dünyası için bir fenomen haline gelen Apple şirketinin ünlü ismi Steve Jobs’un hayat hikayesi filmlere, kitaplara konu olmaya devam ediyor. Steve Jobs’un biyografisinin 2. kez beyazperdede bizimle buluşmasına az kaldı. Çekimleri devam eden filmin ilk fragmanı Universal Pictures’ın resmi Youtube kanalında yayınlandı.

Ünlü ismin hayatının gözler önüne serileceği “Steve Jobs” 9 Ekim 2015 tarihinde seyirciyle buluşacak. Walter Isaacson’un aynı adlı romanından uyarlanan filmde Steve Jobs’u; Prometheus, 12 Years a Slave gibi filmlerden tanıdığımız Michael Fassbender canlandıracak. Steve Jobs’un en yakınındaki isimlerden biri olan, Macintosh ve NeXT takımının üyesi Joanna Hoffman’ı ise Titanic, Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Finding Neverland, The Reader gibi filmlerden tanıdığımız Kate Winslet canlandırıyor. Danny Boyle’un yönetmenliğini yaptığı filmde ayrıca Seth Rogen, Jeff Daniels gibi isimler yer alacak. Ünlü ismin adına çekilen İlk film “Jobs” ismiyle 2013 yılında izleyicilerle buluşmuş fakat büyük bir başarı elde edememişti. Bakalım Ashton Kutcher’in 2013 yılında Steve Jobs’u canlandırdığı “Jobs” un aksine 2015 yapımı yeni film başarılı olabilecek mi?

Ünlü teknoloji-bilişim fenomeni Steve Jobs’un hayatının bir çok insana ilham kaynağı olduğu bir gerçek. Ne diyelim özellikle Kate Winslet hayranı biri olarak yeni “Steve Jobs” u merakla bekliyorum. İyi seyirler.

9 Ekim 2015 tarihinde izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Steve Jobs’un ilk fragmanını aşağıda izleyebileceksiniz.

kaynak: http://www.multiplayer.com.tr