Diğer

Pendik Web Tasarım, Yazılım ve SEO Hizmetleri

By 21 Ocak 2019 Şubat 2nd, 2019 No Comments
Pendik Web Tasarım, Yazılım ve SEO Hizmetleri

İstanbul Pendik‘te web tasarım ihtiyaçlarınız için her türlü tasarım ve yazılım desteğini sunuyorum. Web sitenizin yenilenmesinden, site hızına, seo optimizasyonundan, sosyal medya yönetimine kadar bir çok alanda  Pendik‘te kurumsal firmalara hizmet vermekteyim.

Dijital ortamda daha görünür olmak isterseniz, web sitenizi analiz ettikten sonra ihtiyaçlarınız doğrultusunda kurumsal kimliğinize uygun wordpress uyumlu dinamik yani yönetim panelli bir web tasarım hizmeti veriyorum.

Pendik istanbulun en güzel ve kalabalık ilçelerinden birisidir. Nüfus olarakta bir hayli yüksek olan Pendik semtinde, mağazanızı ve iş yerinizi ziyaret eden müşterilerinizin sizden dijital platformda da ulaşabileceğini  asla unutmayın.

İyi bir web danışmanı ile tüm dijital ihtiyaçlarınızı tek kişinin yönetmesi hem sizin işlerinizi kolaylaştıracak hemde daha sürdürülebilir olacaktır. Pendik web tasarım firmaları arasında hedefimiz ilk sıraya yerleşmek olarak belirlemiş durumdayız. Bu yolda ilerleyerek amacımıza kısa zamanda ulaşmayı hedeflemekteyiz. Sizde kendi sektörünüz ile alakalı anahtar kelimeleriniz ile Google ve diğer arama motorlarında yükselmek istiyorsanız hemen bize ulaşın.

Pendik Seo Ajansı

Pendik seo hizmeti ile Pendikte bulunan firmaların google’da ilk sayfaya çıkma taleplerini bazı kötü niyetli arkadaşlar ve firmalar istismar etmektedir. Google her zaman kullanıcıyı memnun eden siteleri sever ve onları ödüllendirir. Backlink yada backlink paketleri satın alarak google’da yükselmek malesef sürdürülebilir bir yöntem değil. Bu yüzden seçtiğiniz seo danışmanı yada seo firması sizin gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu iyi analiz etmelidir.

Her Firmanın SEO İhtiyacı Farklıdır

Diyelim ki siz bir kuru temizleme firmasısınız, kuru temizleme ihtiyacı olan müşteriler size nasıl ulaşmak isterdi? Telefon ile mi yoksa form doldurarak mı?
Yada siz bir restoransınız, müşteriler size nasıl ulaşır?
yemeksepeti, zomato, fırsat siteleri, google haritalar, facebook ve instagram reklamları.. bu liste her sektöre göre farklılık gösterecektir.
Bu yüzden seo hizmeti alırken paket olarak değil, gerçekten ihtiyacınıza uygun bir arama motoru optimizasyonu hizmeti almalısınız. Aksi durumda üzülerek söylüyorum ki dijitele yaptığınız yatırım boşa gidecektir

Önerilen Yazı →   Çocuklar İçin Eğitici Oyuncaklar

Google’da Yükselmek İçin

  • Referansları olan,
  • Gerektiğinde telefon, mail ve whatsapp ile ulaşabileceğiniz,
  • Yazılım ve kod bilgisi olan,
  • İşinizi doğru anlayan,
  • Uzun vadede çalışabileceğiniz kişi/firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederim.

Web tasarım internet ile az çok haşır neşir olan hemen herkes için yapılabilecek bir iştir. Basit bir kaç sayfadan olan bir site yapmak için açık kaynaklı joomla, wordpress gibi hatta blog sitelerinden blogspot gibi siteler üzerinden siteler yapılabilir. Ancak bir siteden gelir elde etmek, firmayı dijital ortamda kurumsallık katmak için mutlaka profesyonel bir web uzmanından yardım almak şarttır. Bir sitenin sadece tasarımı ile iş bitmemektedir. Sitenin takibi, kimler nerelerden, hangi kelimelerle siteye ulaşmış gibi çok ayrıntılı analizleri, günümüzde olmazsa olmaz sosyal medya yönetimleri gibi teferruatları da bu işin içine girmektedir. Dolayısıyla iyi bir web sitesi için profesyonel destek almanızı önermekteyim.

Pendik web tasarım firmaları arasında profesyonel bir webmasterdan(Web Uzmanı) almak için benimle iletişime geçebilirsiniz. Haftanın her günü görüşme yapabiliriz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmemiş)
Loading...
Buğra Yazar

Buğra Yazar

9 yıldır kurumsal firmalara WordPress ve SEO danışmanlık hizmetleri vermekteyim. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın ben gerçekleştireyim.

Leave a Reply