Buğra Yazar

Nvidia’nın Tüyler Ürperten Yapay Zekası, Gerçekte Var Olmayan Yüzler Oluşturuyor

Nvidia'nın Tüyler Ürperten Yapay Zekası, Gerçekte Var Olmayan Yüzler Oluşturuyor

Arkadaşlarınla Paylaş!

Teknolojinin geldiği noktalar insanı hayretler içerisinde bırakıyor. Gün geçtikçe bilgisayar ve yapay zeka alanlarında yapılan yenilikler, teknolojide bir sınırın olmadığını düşünmemize sebep oluyor. Nvidia’nın yapay zekası olmayan yüzler ve nesneler üretebilme yetisine sahip. Bu hayretler yaratan teknolojinin ayrıntılarına göz atalım.

Nvidia, yapay zekanın sistemini ve yüzleri nasıl oluşturduğunu gösteren oldukça etkileyici bir video da hazırladı. Hazırlanan videoda yüzlerin nasıl oluşturulduğunu görebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş!

Buğra Yazar

Startup Wordpress ekibi olarak 6 yıldır kurumsal firmalara WordPress ve SEO danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın biz gerçekleştirelim.

Yazıyı Beğen

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmemiş)
Loading...


  • Tamam belki ateist olabilirsiniz, Allah’a inanmaya da bilirsiniz, ama islam dinin de ve inancında yoktan var etmek sadece Allah’ın yapabileceği bir şeydir. Dinlere saygınız yoksa bile o dinlere inanan insanlara saygı duyarak cümlelerinizi daha dikkatli seçerseniz okurlarınızı kendinize küstürmessiniz.

  • Bir insan ile kıyaslanamaz canlı değiller ve hiç bir zaman olamayacaklar ve her insanda sayılamayacak özellikler var bu ise insanlardan örnek alarak oluşturuyor yoktan var etmek Allah’a mahsus öbür dünyada canlı resmi çizenlere bunu canlandır denilerek azap edilecekler, sonsuza deg canlandiramadiklari için sonsuza kadar azap edilecekler.

Yorum Yazın

Bana Ulaşın

WordPress, SEO ve Reklam İşbirlikleri için aşağıdaki formu doldurun veya bana E-posta yazın.

mail: bugrayazar@gmail.com

skype: bugrayazar