Eğlence

Nvidia’nın Tüyler Ürperten Yapay Zekası, Gerçekte Var Olmayan Yüzler Oluşturuyor

Teknolojinin geldiği noktalar insanı hayretler içerisinde bırakıyor. Gün geçtikçe bilgisayar ve yapay zeka alanlarında yapılan yenilikler, teknolojide bir sınırın olmadığını düşünmemize sebep oluyor. Nvidia’nın yapay zekası olmayan yüzler ve nesneler üretebilme yetisine sahip. Bu hayretler yaratan teknolojinin ayrıntılarına göz atalım.

Nvidia, yapay zekanın sistemini ve yüzleri nasıl oluşturduğunu gösteren oldukça etkileyici bir video da hazırladı. Hazırlanan videoda yüzlerin nasıl oluşturulduğunu görebilirsiniz.

Etiketler

Buğra Yazar

Startup WordPress Kurucusu. 2010 yılından bu yana çeşitli web projelerinde yer aldım. Kendimi SEO, WordPress Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanlarında geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. SEO Uzmanı olarak Arama motoru optimizasyonu ve Dijital Pazarlama konularında hizmet vermekteyim. Bildiklerimi blogumda paylaşıyorum.

Benzer Yazılar

3 Yorumlar

  1. Tamam belki ateist olabilirsiniz, Allah’a inanmaya da bilirsiniz, ama islam dinin de ve inancında yoktan var etmek sadece Allah’ın yapabileceği bir şeydir. Dinlere saygınız yoksa bile o dinlere inanan insanlara saygı duyarak cümlelerinizi daha dikkatli seçerseniz okurlarınızı kendinize küstürmessiniz.

  2. Bir insan ile kıyaslanamaz canlı değiller ve hiç bir zaman olamayacaklar ve her insanda sayılamayacak özellikler var bu ise insanlardan örnek alarak oluşturuyor yoktan var etmek Allah’a mahsus öbür dünyada canlı resmi çizenlere bunu canlandır denilerek azap edilecekler, sonsuza deg canlandiramadiklari için sonsuza kadar azap edilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı