Buğra Yazar

Naz Mila Videoları

Naz Mila Videoları (Çıplak, Seksi, Muzlu, Bornozlu)
Naz Mila Videoları (Çıplak, Seksi, Muzlu, Bornozlu)

Paylaştığı video ve resimlerle sık sık gündeme gelen Naz milanın +18 muzlu, bornozlu, sihirbazlık, seksi, musically ifşa videoları

0

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla ismini duyuran gelin adayı Naz Mila, şu sıralar çeşitli markalara ait ürünleri tanıtarak sosyal medya hesabını kazanç kapısı haline getirdi.Birbirinden anlamsız ve tuhaf ama erkeklerin ilgini cezbeden Naz Mila videolarını derledik.İşte paylaştığı video ve resimlerle sık sık gündeme gelen Naz milanın +18 muzlu, bornozlu, sihirbazlık, seksi, musically ifşa videoları

Naz Mila Kimdir?

Zuhal Topal’ın sunduğu İzdivaç edeceksen gel isimli izdivaç programında gelin adayı olarak tanınan Naz Mila aslen Azerbaycan’lıdır. Müsabaka ve sonrasında sosyal medya hesaplarından sıkça cesaretli paylaşımları ile isminden söz ettiren Naz Mila bir dönem Ali Ağaoğlu’nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu ile beraber görüntülenmişti. Önceden bir sefer izdivaç eden Naz Mila’nın daha önceki evliliğinden Milana isminde bir kızı var. 1991 senesinde dünyaya gelen Naz Mila’nın burcu ise Koç. Şuan 21 yaşında olan naz mila çok çılgın bir hayat yaşıyor.

naz mila dövme videosu, kim dövme yaptı
naz mila dövme videosu, kim dövme yaptı
Naz Mila'nın dövmesinin sosyal medyada viral olmasının ardından ise İngiltere'de Daily Mail ve The Sun, 'Dövme yaptıracağınız kişinin İngilizce bilip bilmediğinden emin olun' yazarak Mila'yı sitelerine taşıdı.
Naz Mila Yalnış Dövme Yaptırdı Hatalı Dövmesi Alay Konusu Oldu

Türkiye’de yayınlanan bir izdivaç programıyla ünlenen ‘gelin adayı’ Naz Mila, yaptırdığı dövmedeki hatayla İngiliz medyanında alay konusu oldu.

‘Yalnızca yaradan benim doğrularımı ve hatalarımı yargılayabilir’ yazdırmak istediği düşünülen Mila, ‘Tek bir Yaradan’yı yanlışlar ve yanlışlarımla yargılayabilirim’ (I can judge a single god with my wrongs and wrongs) gibi bir tümceyi dövme yaptırdı.


Naz Mila’nın dövmesinin sosyal medyada viral olmasının hemen peşinden ise İngiltere’de Daily Mail ve The Sun, ‘Dövme yaptıracağınız kişinin İngilizce bilip bilmediğinden emin olun’ yazarak Mila’yı sitelerine taşıdı. 

Azeri kız Naz mila kalçasına dövme yaptırdı
Azeri kız Naz mila kalçasına dövme yaptırdı

Önerilen Yazı: WordPress Uzmanı

Naz Milanın Makyajsız Hali

Naz Mila Makyajsız Hali

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş

0

Buğra Yazar

Startup Wordpress firma sahibi olarak 5 yıldır kurumsal firmalara WordPress danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın biz gercekleştirelim.

Yazıyı BeğenYorum Yaz