Buğra Yazar

Mdbootstrap Nedir?

Mdbootstrap Nedir?

Arkadaşlarınla Paylaş!

Bootstrap ile material design’ı birleştirmiş. Material design çok yanlış kullanılmış ama göze baya hoş geliyor. Bootstrap’ı material design ile harmanlamak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

Twitter’da çalışan 2 mühendis tarafından geliştirilen ve geliştirildiği dönemden itibaren geliştiriciler tarafından büyük keyifle kullanılan BootstrapGoogle tarafından ortaya çıkarılan tasarım dili olan Material Design ile birleşti. Biri Twitter gibi bir devin, diğeri ise Google gibi bir başka devin deneyimli mühendisleri tarafından ortaya çıkarılınca birleşiminden de gerçekten oldukça yenilikçi ve şık bir ürün ortaya çıkmış oluyor.

Mdbootstrap üzerinde en ince ayrıntısına kadar Material Design prensiplerini Bootstrap 4 üzerinde nasıl uygulayabileceğinize dair bilgiye ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda ücretsiz hazır temalarını da kullanmaya başlayabilirsiniz. Şu anda farklı alanlara odaklanmış 17 adet hazır tema bulunuyor ve tüm bu temalar Material Design prensiplerine göre tasarlanmış ve Bootstrap ile kodlanmış. Bu nedenle biraz bootstrap öğrenerek bu temalar üzerinde dilediğiniz değişikliği veya iyileştirmeyi yapabilirsin

Arkadaşlarınla Paylaş!

Buğra Yazar

Startup Wordpress ekibi olarak 6 yıldır kurumsal firmalara WordPress ve SEO danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın biz gerçekleştirelim.

Yazıyı Beğen

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu: 5)
Loading...


Yorum Yazın

Bana Ulaşın

WordPress, SEO ve Reklam İşbirlikleri için aşağıdaki formu doldurun veya bana E-posta yazın.

mail: [email protected]

skype: bugrayazar