Teknoloji

Mdbootstrap Nedir?

By 10 Mayıs 2017 Mart 18th, 2019 No Comments
Mdbootstrap Nedir?

Bootstrap ile material design’ı birleştirmiş. Material design çok yanlış kullanılmış ama göze baya hoş geliyor. Bootstrap’ı material design ile harmanlamak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

Twitter’da çalışan 2 mühendis tarafından geliştirilen ve geliştirildiği dönemden itibaren geliştiriciler tarafından büyük keyifle kullanılan BootstrapGoogle tarafından ortaya çıkarılan tasarım dili olan Material Design ile birleşti. Biri Twitter gibi bir devin, diğeri ise Google gibi bir başka devin deneyimli mühendisleri tarafından ortaya çıkarılınca birleşiminden de gerçekten oldukça yenilikçi ve şık bir ürün ortaya çıkmış oluyor.

Mdbootstrap üzerinde en ince ayrıntısına kadar Material Design prensiplerini Bootstrap 4 üzerinde nasıl uygulayabileceğinize dair bilgiye ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda ücretsiz hazır temalarını da kullanmaya başlayabilirsiniz. Şu anda farklı alanlara odaklanmış 17 adet hazır tema bulunuyor ve tüm bu temalar Material Design prensiplerine göre tasarlanmış ve Bootstrap ile kodlanmış. Bu nedenle biraz bootstrap öğrenerek bu temalar üzerinde dilediğiniz değişikliği veya iyileştirmeyi yapabilirsin

Arkadaşlarınla Paylaş!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu: 5)
Loading...
Buğra Yazar

Buğra Yazar

9 yıldır kurumsal firmalara WordPress ve SEO danışmanlık hizmetleri vermekteyim. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın ben gerçekleştireyim.

Yorum Yaz