Buğra Yazar

Dehşet! MasterChef Murat Özdemir, Papağanına Yaptığı İşkenceyi Instagram’dan Yayınladı!

Dehşet! MasterChef Murat Özdemir, Papağanına Yaptığı İşkenceyi Instagram'dan Yayınladı!
Dehşet! MasterChef Murat Özdemir, Papağanına Yaptığı İşkenceyi Instagram'dan Yayınladı!
0

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş

Sosyal medyada gündem olan Murat Özdemir papağan yaptığı eziyetle bütün tepkileri üzerine çekti.Resmi sosyal medya hesabından yaptığı yayında papağanın boğazını sıkan Masterchef Murat Acun Ilıcalı hakkında konuşmalar yapması dikkat çekici ayrı bir detaydı.

 

TV8 ekranlarında bu sezon yayınlanan ve oldukça fazla izlenen MasterChef programında Murat Özdemir haddini aştı. Programdan Survivor gideceğim diyerek diskalifiye olan Masterchef Murat gündemden düşmemek için her yolu deniyor. Daha önce AVM deli görüntüler, ellerini kesmesi, kollarını doğramak gibi skandallara imza atan MasterChef murat haddini aştı.

MasterChef Murat Papağana eziyet!

MasterChef Murat bu sefer papağana eziyet görüntüleriyle gündemde. Bir papağanı eline alarak boğazını zorlayan Murat Özdemir, Acun Ilıcalıya küfür ve hakaret etti. MasterChef Murat tüm hayvan severlerin tepkisi çekti ve bu adam tutuklansın dedirtti. Ayrıca Acun ılıcalı’nın bu adama bir çare bulması istendi.

Artık hasta olduğu kesinleşen Murat Özdemir, derhal tutuklanarak ya hapishaneye ya hastaneye yatırılması isteniyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş

0

Buğra Yazar

Startup Wordpress firma sahibi olarak 5 yıldır kurumsal firmalara WordPress danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın biz gercekleştirelim.

Yazıyı BeğenYorum Yaz