Bft Packaging

Logolu Amerikan Servis Kağıdı

Kuşe, 1.hamur, beyaz veya kahverengi kraft üzerine ister ofset ister flekso baskı ile dilediğiniz görseli amerikan servislerinize yansıtabiliyoruz. Cafe ve restaurantların amerikan servis kağıdı ihtiyaçlarında tasarım, baskı ve hızlı üretim. Kurumsal kimliğinizi tamamlayan en büyük etkenlerden biri olan baskılı amerikan servis kağıdı üretimi yapılmaktadır.

Kuşe Amerikan Servis Kağıdı

Masa üstünde, tabakların altında servis edilen, üzerindeki baskısıyla tanıtımınızı yaparken genel temizliğe katkıda bulunan kuşe kağıt ile yapılan bir amerikan servis kağıdıdır.

Kahverengi Kraft Amerikan Servis Kağıdı

Masa üstünde veya tepsi içinde yemek servis edilen her restoranda sıklıkla kullanılır. Rengi kahverengidir. ve kraft kağıttan üretilmektedir.

Beyaz Kraft Amerikan Servis Kağıdı

Kraft kağıttan ve beyaz renkten oluşan amerikan servis kağıdır Avmlerde tepsi içinde sunulacaksa kullanılan tepsinin ebadına göre farklı ebat ve şekillerde kesilmektedir.

Amerikan Servis Kağıdı Fiyatları

Amerikan servis kağıdı fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgileri kullanabilirsiniz.

Adres

İOSB Mah. Marmara San. Sit. O Blok No:34
Küçükçekmece İstanbul Türkiye 34307

Telefon

+90 212 448 00 11
+90 544 301 94 34 (WhatsApp)

E-Posta

[email protected]

Buğra Yazar

Startup WordPress Kurucusu. 2010 yılından bu yana çeşitli web projelerinde yer aldım. Kendimi SEO, WordPress Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanlarında geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. SEO Uzmanı olarak Arama motoru optimizasyonu ve Dijital Pazarlama konularında hizmet vermekteyim. Bildiklerimi blogumda paylaşıyorum.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı