Bft Packaging

Kağıt Çanta Nereden Alınır?

Kağıt çanta üretimi artık son teknoloji makineler ile hızlı ver kaliteli bir şekilde üretilmekte ve müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Baskılı çanta üretim aşamasını aşağıdaki videomuzdan detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Baskılı Kâğıt Çanta Üretim Videosu

Çevre dostu, geri dönüşümlü ve şık görünümlü baskılı kâğıt çantalar hakkındaki tüm bilgilere sitemizde bulunan baskılı kâğıt çanta kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kâğıt Çanta Nereden Alınır?

Gelişen teknoloji ile artık alışverişler internet üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. İnternet üzerinde baskılı kâğıt çanta olarak arama yaptırdığınızda özel olarak tasarlanmış birçok modele sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Firmamız kâğıt poşet ve kâğıt çanta üretiminde hizmet vermektedir. Sitemizde birçok ebat ve birçok çeşitteki modellerimize ulaşmanız mümkündür. Bu ürünlerin alt açıklamalarını okuyarak ihtiyacınız olan ebat ve modele uygun ürünü seçebilirsiniz. Özellikle kraft kâğıdından yapılmış olan kâğıt çanta ve poşet ürünlerimiz, kraft kâğıdın dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olmasından dolayı müşterilerimiz tarafından oldukça sık tercih edilmektedir.

Baskılı Kâğıt Çanta Çeşitleri

Baskılı kâğıt çanta üretim ve imalatı yapan firmamız Bft Ambalaj, siz değerli müşterilerimizin ürünlerimizi, daha iyi görebilmeniz ve inceleyebilmeniz için sizlere bir videom hazırladık. Şimdi gelin bu videoyu birlikte izleyelim.

Kağıt Çanta Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kâğıt çanta tercihlerinde öncelikle dikkat edilen özellik geri dönüşümlü olmasıdır. Bunun yanı sıra özellikle gıda sektöründe kullanılan kâğıt çantaların yiyeceklerle temas etmesinden dolayı kansorejen madde içermemesi gerekmektedir. Bu nedenle gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalar bu tarz ürünleri tercih etmektedirler.

Dünyada birçok şehirde naylon poşet kullanımı neredeyse sıfıra imiş durumdadır. Bunun yanı sıra ülkemizde 29.11.2018 tarihinde kabul edilen ve 10.12.2018 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren kanun ile alışveriş poşeti olarak kullanılan naylon poşetlerin ücretlendirilmesi sağlanmıştır.

Kamuoyuna doğru şekilde anlatılamayan bu kanun aslında doğayı korumak amaçlı olarak çıkarılmış, poşetlerin ücretlendirilmesi de kullanımın caydırılması amacıyla sembolik olarak 0.25 kuruş olarak belirlenmiştir. Bu sayede ülkemizde naylon poşet kullanımı % 75 oranında azalmıştır.

Firmalar için sağlıklı ambalajlamanın önemli olduğu hassasiyetini paylaşıyorsanız sizler için de en uygun seçim kâğıt çantalar olacaktır.

İhtiyacınıza en uyun çanta ölçüsü ve sipariş sayısını belirleyerek kâğıt çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca, sap rengi ve logosuyla kendi çantanızı da tasarlayabilirsiniz. Siz tasarlayın, biz üretelim. Böylelikle istediğiniz ürüne hızlı ve kolay bir şekilde kavuşun.

Kağıt Çanta Tasarımını Nasıl Yapmalısınız?

Bft Ambalaj web sitesi üzerinden karton çanta tasarımınızı yaparken bazı etkenlere dikkat etmelisiniz.

  • Özellikle karton çanta tasarımı, uyumlu ve çarpıcı renk seçimiyle mutlaka ilgi çekici olmalıdır.
  • Karton çantaların boyutlarını belirlerken, sattığınız ürünleri içine koyarak müşterilerinize verecekseniz ürünlerinizin boyutuna göre belirlemelisiniz.
  • Tasarımını yapacağınız karton çantalar için profesyonel destek almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Buğra Yazar

Startup WordPress Kurucusu. 2010 yılından bu yana çeşitli web projelerinde yer aldım. Kendimi SEO, WordPress Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanlarında geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. SEO Uzmanı olarak Arama motoru optimizasyonu ve Dijital Pazarlama konularında hizmet vermekteyim. Bildiklerimi blogumda paylaşıyorum.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı