Buğra Yazar

Yeni Yılda İnternet Paketini Paylaşanlara Kötü Haber, Artık Ücret Alınacak!

Yeni Yılda Mobil İnterneti Paylaşmak da Paralı Olacak: İşte Ücreti
0

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş

Yeni yılda internette devrimsel bir döneme giriyoruz derken, karşımıza geri dönme isteği uyandıran garip masraflar çıkmaya devam ediyor.

Son saatlerde sosyal medya, herkesi şoke eden bir haberle çalkalanıyor. Bizim dahi ilk duyduğumuzda şaka zannettiğimiz, yeni yılda mobil verinizi herhangi biriyle paylaşmanın paralı olacağı haberi operatörler tarafından onaylandı.

Buna göre aylık paketiniz ne olursa olsun 15 Ocak 2019’dan itibaren mobil veri paylaşımı (hotspot) kullanmak ücretli olacak. Bu kararın üç büyük operatörün ortak kararı olduğu ve aynı anda bütün kullanıcılar için gelecek bir uygulama olduğunu belirtelim.

 

Yeni dönemde internet paylaşımının ücretli olacağına inanamayan kullanıcılar, Turkcell ile iletişime geçti:

 

Gördüğünüz üzere Turkcell müşteri temsilcisi bu durumu onaylamış durumda. Fiyatın diğer iki operatörde de aynı olup olmayacağı belirsiz ancak ilk gelen ücret 9 TL olarak görülüyor. Açıkçası sözün bittiği yerdeyiz. Operatörler ve internet sağlayıcıları, fiyatlardan ötürü tepkili olanlara ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışıyor gibi görünüyor.

kaynak: webtekno.com

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş

0

Buğra Yazar

Startup Wordpress firma sahibi olarak 5 yıldır kurumsal firmalara WordPress danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın biz gercekleştirelim.

Yazıyı Beğen4 Yorum

  • bunlar delirmişler pes doğrusu, şaşırmışlar ya kendi internetimize de sahip çıkıyorlar. gerçekten turkcell çok paracı olmuş, dinleri imanları para olmuş. insanlık için birşey üretmeye çalışıp inek gibi sağmak istiyorlar.
    ne yazık ki paraları yiyecek yer bulamayacaklar. geberip gidecekler insanlık için birşey yapmayacaklar.
    kurumsal veya bireysel hat sahiplerinin dikkatine, alayımız en kısa sürede gebereceğiz kendinize dikkat edin, böyle paylaşımcı hırsızlık olan bir ülkede yaşamanın verdiği hüzünü bilemezsiniz.Paran varsa yancıkta kızlarla kamerada görüşebilirsiniz, paranız yoksa maalesef telefonu kaldırın atın felsefesinden selam olsun.