Sponsorlu

HesapNo.com – Tüm bankalarınıza tek bir yerden erişin!

Hesapno.com ile nasıl tanıştım?

Geçen seneye kadar hesap numaralarımı google drive yada google keep gibi uygulamalara kaydediyordum. İnternetin olmadığı yerde hesap numaralarıma ulaşmak hem zordu. Hemde copy-paste yaparken bazen işler çileden çıkıyordu.

Mehmetçik vakfı hesap numaraları - hesapno.com
Mehmetçik vakfı hesap numaraları – hesapno.com

Ocak ayında Mehmetçik vakfına para göndermek için http://www.mehmetcik.org.tr/ adresine girdim ama sistemde sorun olduğu için bağı yapamadım. Bende ufak bir araştırma yaparken https://tskmv.hesapno.com/ adresi ile karşılaştım. İçimden “ne güzel proje yapmış adamlar” dedim. Meğer olay çok farklıymış.

Not: Mehmetçik vakfına gücünüz yettiği kadar bağış yapmayı unutmayın 🙂

Banka hesaplarınız tek bir yerde

Biraz daha kurcalayınca sitenin mehmetçik vakfına ait olmadığını ve benim gibi hesap numaralarını tek bir yerde toplamak isteyen kişi ve kurumlar için yaptıklarını anladım. Hemen kendime bir hesap açıp ödeme yapmak isteyen müşterilere bu linki göndermeye başladım.

hesapno.com çalışma mantığı

Malum herkesin birden fazla bankada hesap numarası var. Bunların tümünü tek bir yerde göstermeyi amaçlayan bu web sitesi, adsoyad.hesapno.com şeklinde hesap oluşturmanıza da olanak sağlıyor. Tamamen ücretsiz bir platform olduğunu da belirtmemde fayda var.

Sonra ne mi oldu?

Gönderdiğim kişilerde bu siteden hesap oluşturma başladı. Çünkü inanılmaz zahmetsiz ve kolay bir sistem yapmışlar. Kim tüm banka numaralarına tek adresten erişim sağlamak istemez ki zaten. Uzun zamandır müşterilerime hesap bilgilerini mail ile tek tek gönderme çilesinden kurtardığı için hesapno.com ekibine ve teşekkürlerimi iletiyorum.

Detaylı Bilgi için; https://hesapno.com/

Buğra Yazar

Startup WordPress Kurucusu. 2010 yılından bu yana çeşitli web projelerinde yer aldım. Kendimi SEO, WordPress Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanlarında geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. SEO Uzmanı olarak Arama motoru optimizasyonu ve Dijital Pazarlama konularında hizmet vermekteyim. Bildiklerimi blogumda paylaşıyorum.

Benzer Yazılar

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı