Sponsorlu

HesapNo.com – Tüm bankalarınıza tek bir yerden erişin!

By 19 Mayıs 2019 Mayıs 23rd, 2019 2 Comments
Hesap No: Tüm Bank hesaplarınıza tek adresten erişim...

Hesapno.com ile nasıl tanıştım?

Geçen seneye kadar hesap numaralarımı google drive yada google keep gibi uygulamalara kaydediyordum. İnternetin olmadığı yerde hesap numaralarıma ulaşmak hem zordu. Hemde copy-paste yaparken bazen işler çileden çıkıyordu.

Mehmetçik vakfı hesap numaraları - hesapno.com
Mehmetçik vakfı hesap numaraları – hesapno.com

Ocak ayında Mehmetçik vakfına para göndermek için http://www.mehmetcik.org.tr/ adresine girdim ama sistemde sorun olduğu için bağı yapamadım. Bende ufak bir araştırma yaparken https://tskmv.hesapno.com/ adresi ile karşılaştım. İçimden “ne güzel proje yapmış adamlar” dedim. Meğer olay çok farklıymış.

Not: Mehmetçik vakfına gücünüz yettiği kadar bağış yapmayı unutmayın 🙂

Banka hesaplarınız tek bir yerde

Biraz daha kurcalayınca sitenin mehmetçik vakfına ait olmadığını ve benim gibi hesap numaralarını tek bir yerde toplamak isteyen kişi ve kurumlar için yaptıklarını anladım. Hemen kendime bir hesap açıp ödeme yapmak isteyen müşterilere bu linki göndermeye başladım.

hesapno.com çalışma mantığı

Malum herkesin birden fazla bankada hesap numarası var. Bunların tümünü tek bir yerde göstermeyi amaçlayan bu web sitesi, adsoyad.hesapno.com şeklinde hesap oluşturmanıza da olanak sağlıyor. Tamamen ücretsiz bir platform olduğunu da belirtmemde fayda var.

Sonra ne mi oldu?

Gönderdiğim kişilerde bu siteden hesap oluşturma başladı. Çünkü inanılmaz zahmetsiz ve kolay bir sistem yapmışlar. Kim tüm banka numaralarına tek adresten erişim sağlamak istemez ki zaten. Uzun zamandır müşterilerime hesap bilgilerini mail ile tek tek gönderme çilesinden kurtardığı için hesapno.com ekibine ve teşekkürlerimi iletiyorum.

Detaylı Bilgi için; https://hesapno.com/

Arkadaşlarınla Paylaş!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu: 10)
Loading...
Buğra Yazar

Buğra Yazar

9 yıldır kurumsal firmalara WordPress ve SEO danışmanlık hizmetleri vermekteyim. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın ben gerçekleştireyim.

2 Comments

Yorum Yaz