Startup

Rahatsız edici sohbet eklentilerini engelleyen girişim: Hello Goodbye

İnternette milyarca web sitesi var. Ve işimiz gereği bir çoğunu ziyaret ediyoruz. Yahut bir şeye ihtiyacımız olduğunda karşımıza çıkan pop up’lar ve sohbet eklentileri can sıkıcı hale gelebiliyor. Bir yazıyı okumaya ya da bir ürünü incelemeye odaklandığınız zaman altta beliren sohbet eklentilerini engelleyen bir girişimi tanıtmak istiyorum; Hello Goodbye.

Hello Goodbye, bir eklenti olarak konumlandırılmuş. Chrome ve Firefox gibi farklı tarayıcılar için eklenti sunan Hello Goodbye, Adblock kadar basit bir arayüze sahip olmasıyla çok fazla insanın tercih ettiği bir eklenti olmuş durumda. Özetlemek gerekirse bu eklentiyi kullanarak bangır bangır üzerimize gelen rahatsız edici sohbet popuplarını engellemesiyle benim favori eklentilerimden birisi olmayı başardı.

Buğra Yazar

Startup WordPress Kurucusu. 2010 yılından bu yana çeşitli web projelerinde yer aldım. Kendimi SEO, WordPress Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanlarında geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. SEO Uzmanı olarak Arama motoru optimizasyonu ve Dijital Pazarlama konularında hizmet vermekteyim. Bildiklerimi blogumda paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı