Buğra Yazar

Donald Trump Gizli Zaman Yolcusu mu?

Donald Trump Gizli Zaman Yolcusu mu?

Arkadaşlarınla Paylaş!

Bir twitter kullanıcısı tesadüfen okuduğu bir kitap sonrası tüyler ürperten bir komplo teorisi ortaya attı. Flood, Trump ailesinin zamanda yolculuk yaptığına dair ilginç bulgular içeriyor.

İçindekiler

1. ”Kongre Kütüphanesinin Sitesindeydim ve 1893 Yılında Basılmış Şu Kitaba Denk Geldim.” (Kitabın Başlığına Dikkat Çekiyor: Baron Trump)

2. ”Kitap Baron Trump Adlı Bir Çocuğun Gizli Bir Geçit Bulup Zamanda Yolculuk Yapmasını Anlatıyor. İlginç Kısım Bu Değil, Asıl Bomba Geliyor…”

3. ” Donald Trump’ın Oğlunun İsmi Barron Trump ama İşler Daha da Çığrından Çıkıyor.”

4. ” Sizce de Birbirlerine Çok Benzemiyorlar mı? Muhabbet Daha da Çarpıcı Bir Hal Almaya Başlıyor. ” (Bence çok benzemiyor da neyse)

5. ”Kitapta Baron Trump’ın Ona Yol Gösteren Bir Akıl Hocası Olduğundan Bahsediliyor. Adı ne mi? Don… Şimdi Kemerlerinizi Bağlayın. ”

6. ” Kitaptaki Tüm Muhabbet Rusya’da Dönüyor.”

7. Bildiğiniz Üzere Barron Trump’ın Annesi, Melania Trump Rus Kökenli.

8. ” Yazar 4 Yıl Sonra Bir Önceki Kitabın Devamı Niteliğinde Olan Bir Kitap Daha Yazıyor: 1900 – Son Başkan. Komplo Teorisi Bu Noktadan İtibaren Gerçekliğe İyice Yaklaşıyor. ”

9. ”Kitap, New York 5. Caddede Yaşayan Çok Zengin Bir Adamın Başkanlığa Aday Olmasını Ancak Kimsenin Onun Kazanmasına İhtimal Vermediğini Anlatıyor. Bir Yerden Tanıdık Geldi mi?”

10. ” Birader Yemin Olsun Bütün Bu Gariplikleri Ben Uyduruyor Olamam. ”

11. ” Kitapta Zengin Adamın Başkanlığı Kazanmasının Herkesi Şaşırttığından, İnsanların Açılış Seremonisinde Protestolara Başladığından ve Gelir Gelmez Kararnameler Çıkardığından Bahsediyor. (Duvar Mevzusu)”

12. ” Bu Kitabın 124 Yıl Önce Yazıldığını Unutmayın. Resmi Olarak Göreve Başladıktan Sonra Kabinesi İçin Adam Seçmeye Başlamışve Tahmin Edin Bunlardan Biri Kim?”

13. ”Tarım Bakanının Adına Bakın: Lafe Pence”

14. ” Evet! Pence… Bütün Bunları Ben Uyduruyor Olamam. Dilerseniz Kitaplara Kendiniz Göz Atabilirsiniz. ”

15. ” 1943’te Dünyanın En Ünlü Bilim İnsanlarından Biri Olan Nikola Tesla Ölüyor ve Ölümünden Önce Zaman Makinesi İcat Ettiğini ve Zamanda Yolculuk Yaptığını İddia Ediyor. Lütfen Okumaya Devam Edin.”

16. ” Tesla’nın Ölümünden Sonra, ABD Hükümeti Tüm Çalışma ve Notlarına ”The Office of Alien Property” Adına El Koyuyor. İncelemenin Ardından da FBI’ya Teslim Ediliyor. ”

17. ”Evet Bu Gerçek Bir Büro.”

18. ” Tesla’nın Çalışmalarından Bir Sonuç Çıkartamayınca Dışarıdan Bir Mühendis Yardımı Almaya Karar Veriyorlar. Bilin Bakalım Bu Mühendis Kim? ”

19. ” Evet Tahmin Ettiğiniz Gibi, John G. Trump… ”

20. ” John G. Trump, Donald Trump’ın Dedesi. Nikola Tesla’nın Çalışmaları ve Notları Üzerinde İnceleme Yaptıktan Sonra Hükümete Hiçbir Sonuca Varamadığını Söylüyor. Ya Gücü Kendi Elinde Bulundurmak için Hükümete Yalan Söylediyse. ”

21. Trump Ailesinin Zamanda Yolculuk Yaptığına Dair Komplo Teorileri Daha Önce de Gündeme Gelmişti.

27. Bahsi Geçen Kitaplara Bu Linkler Üzerinden Ulaşabilirsiniz:

Baron Trump

1900; or, The last President

Arkadaşlarınla Paylaş!

Buğra Yazar

Startup Wordpress firma sahibi olarak 5 yıldır kurumsal firmalara WordPress danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın biz gerçekleştirelim.

Yazıyı Beğen

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


  • Donold Trump Hakkında yazılan herşeye ihtimal veririm. Yazınızı okumaya başladığımda aklıma daha öncede youtobe kanalında izlediğim bir video geldi. Simsonlar la ilğili çizği filmde aslında verilen msjların gerçekliğini anlatıyordu. İlginç bir durum araştırmaya değer.

  • Gerçekten oldukça enteresan ve gerçek gibi görünüyor. Zaten Amerikan hükümetinin reptilanlar ve uzaylılar gibi varlıklarla da bağlantılı olduğuna dair birçok teori var. Teşekkürler ufuk açıcı bir makale…

  • bu gavur tohumu trumptan herşey beklenir amerikanın oyunu bunlar yazı baya uzun olmuş tavsiyem biraz da kısa olması e bunu insan okuyacak 😀 ^_^ KONULOJİ’den herkese selamlar sizi takibe aldım <3

  • Donald Trump=çok bilinmeyenli denklem

    uzaylıların,zaman yolculuklarının ve kehanetlerin konuşulduğu bir zamanda hayır diyemeyeceğim bir ihtimal …

  • Donald Trump gizli zaman yolcusu mu bizler asla öğrenemeyiz. Malum global devletler “halka” asla kritik gerçeklerle ilgili bilgi vermezler. Vladimir Putin’in eski eşi de gerçek Putin’in yıllar önce öldürüldüğünü, şu an kamera karşısına Putin olarak çıkan kişinin bir klon ve dublör olduğunu söylüyor. 3. Dünya Savaşı’nı çıkartıp gezegeni batırıncaya dek uğraşmaya devam edecekler insanoğluyla belli ki. Gel de çık işin içinden…

  • Bu bilgileri ilk defa duydum ve şaşırdım, gerçi belki sizde biliyorsunuzdur John Kennedy ve Abraham Lincoln benzerlikleri çoktur. Komple teorisi her daim var… İnsana davet sitesine bende beklerim… Selam ve Dua ile…

8 yorum

Bana Ulaşın

WordPress, SEO ve Reklam İşbirlikleri için aşağıdaki formu doldurun veya bana E-posta yazın.

mail: bugrayazar@gmail.com

skype: bugrayazar