Buğra Yazar

Fish Aquarium

Fish-Aquarium
Fish-Aquarium
0

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş

Google Play tarafından ücretsiz olarak kullanıma sunulan Fish Aquarium oyunu oldukça beğenilmekte. Kullanıcılar tarafından çok kısa bir sürede indirilebilen Fish Aquarium oyununu oynayabilmek için beceri ve hız gerekiyor. Aslında bir balık besleme oyunu olan bu oyun gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttırıyor.

Fish-Aquarium-2

Oyunun Özellikleri

Gerçek bir akvaryuma benzeyen ortamda balık besleme imkanı tanıyan bu zevkli oyunun büyüklüğü 4,7 MB ve sadece Android işletme sistemi olan akıllı telefonlarda oynanabiliyor. Oyunu indirmek için Google Play’e girilerek yükle butonuna basılması yeterli oluyor. Oyun indirildikten sonra hiç bir ayar veya düzenleme gerekmeden direkt olarak “play” yazısına basılarak oynanabiliyor. Oyun 16 seviyeden oluşuyor ve verilen görevler tamamlanmadan (para kazanma) diğer bölümlerin kilitleri açılmıyor. Oyunun giriş ekranında ses seviyesinin ayarlanabildiği, oyundaki sıranın gösterildiği ve başarılı olunan görevlerin gösterildiği simgeler bulunuyor.

Oyunda Bulunan Yardımcı Araçlar Ne İşe yarıyor?

Oyunda 4 adet yardımcı araç bulunuyor. Oyun ekranının sol üst köşesinde bulunan balık simgesi altındaki para miktarı kazanıldığında tıklanarak daha fazla balık alınabiliyor. Böylece daha fazla para kazanılabiliyor ama daha fazla dikkat gerektiriyor. İkinci sırada bulunan yem işaretinin de altındaki rakam elde edildiğinde tıklanarak daha fazla yem bırakma imkanı oluyor. Aynı sırada bulunan silah simgesi de gerekli para toplandıktan sonra tıklanabiliyor ve böylece düşman uzay araçlarının imha süresi daha da çabuk olarak gerçekleşiyor. En son yardımcı araç olan akvaryum işareti ise bir üst seviyeye geçmeyi sağlıyor fakat bu sembolün tıklanması için de altındaki para miktarının kazanılması gerekiyor.

Fish Aquarium Oyunu Nasıl Oynanıyor?

Fish Aquarium oyununun oynanması çok kolay, balıklara uygun olan yükseklik ve mesafeye tıklanarak yemler bırakılıyor ve balıklar bu yemi yedikçe para kazanılıyor. Buradaki önemli konu ise balıkların sürekli hareket halinde olmasından dolayı yemleri buna göre bırakmak oluyor. Balıklar ilk önce çok küçük olarak çıkıyor fakat yemleri yedikçe büyümeye başlıyorlar. Ayrıca oyun esnasında dolar işaretleri ile belirlenen sembollerin de yere değmeden yakalanması ile ekstra para kazanılabiliyor. Oyunun en önemli konusu ise düşman uzay gemilerinin balıkları imha etmeden üstlerine çok kısa aralıklarla tıklanarak imha edilmesi. Aksi takdirde can sayısı bitiyor ve oyun sonlanıyor. Seviye geçtikçe oyunun hızı ve heyecanı da artmaktadır.

Fish Aquarium Tanıtım

OYUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş

0

Buğra Yazar

Startup Wordpress firma sahibi olarak 5 yıldır kurumsal firmalara WordPress danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın biz gercekleştirelim.

Yazıyı BeğenYorum Yaz