Kategori: Sosyal Medya

Facebook Arkadaşlık İsteklerini Toplu Kabul Etme Kodu

Arkadaşlarınla Paylaş!

Facebook, bir numaralı sosyal ağ olmasının yanı sıra dünyanın en iyi sosyal medya platformu diyebiliriz. Eğer paylaşımlarınızın daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız ilk olarak arkadaşlık listenizi büyütmelisiniz. Bunu manuelde yapabilirsiniz ama biz bugün basit bir kod ile yapmayı öğreneceğiz.

Facebook toplu arkadaş kabul etme

2019 yılı itibarı ile facebook arkadaşlık isteklerini toplu kabul etme, facebookta toplu istek onaylama cevabını en çok merak ettiği sorulardan biri hiç kuşku yok ki. Facebook‘ta ne yazık kı toplu arkadaşlık isteği kabul etme imkanı henüz yok. Fakat basit bir kaç işlem ile facebook toplu arkadaş onaylama, faceobok toplu arkadaşlık isteklerini kabul etme, facebook arkadaşlık istediği kabul ettirme, facebookta toplu istek onaylama gibi soruların cevabı aşağıdaki video’da.

Adım Toplu arkadaşlık kabul etme kodu

1. Adım Arkadaş istekleri sayfasını açıyoruz
https://www.facebook.com/friends/requests/

2. Adım Bu kod tüm arkadaşlarınızı seçmenize yarar. Sayfayı otomatik scrool etmeniz için kullanacaksınız.

var cnt=document.querySelectorAll(".phl");if(cnt.length>2){cnt[0].remove();}setInterval(function(){ var fr = document.getElementsByClassName("phl")[0];fr.getElementsByClassName('uiMorePagerPrimary')[0].click(); }, 500);

3. Adım kod facebookta otomatik arkadaş onaylama için kullanılan koddur.

var cntner = document.getElementsByClassName('ruUserBox');for(var i=0; i<cntner.length;i++) {cntner[i].getElementsByClassName('selected')[0].click();}

Önerilen Yazı: Facebook Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Umarım bu basit script ile Facebook‘taki tüm arkadaşlık isteklerini bir kerede kabul etmeniz için başarılı bir şekilde çalışır. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya bu konuyla ilgili önerilerde bulunmak isterseniz, değerli yorumunuzu bırakabilirsiniz.

Facebook Arkadaşlık isteklerini kabul etme kodu nasıl kullanılır? Detaylı Anlatım

Facebook Toplu Arkadaş Onaylama ve Ekleme
  • https://www.facebook.com/friends/requests bağlantısını açmak ile işe başlayın..
  • Birazdan paylaşacağım toplu istek onaylama kodunu çalıştırabilmek için geliştiricilerinde kullandığı Developer Tools sayfasını açmamız gerekiyor.
  • Peki Nasıl Açacağız? Konsol(Console) menüsünü chrome yada firefox gibi tarayıcılarda hızlıca açmak için Ctrl + Shift + J tuşlarına basın ve ardından aşağıdaki komut dosyasını yapıştırın ve enter tuşuna basın.
  • Yada Chrome’da sağ tıklayıp “Öğeyi Denetle” butonuna basın.
  • Firefoox kullananlar aynı işemi sağ tıklayıp “” butonuna basarak yapabilir.
  • Şimdi tüm arkadaşlık isteğini tek seferde kabul ettmeyi göstereceğim.

Facebook‘da çok fazla arkadaşlık isteği geliyorsa, Aşağıdaki adımları izleyerek tüm facebook arkadaşlık taleplerini onaylayın. Vakitten tasarruf edin. R10.net tarzı sitelerde kaybolmayın 🙂

Facebook‘ta hergün birçok arkadaşlık talebi alıyoruz. karşılaştığımız en büyük sorunlardan biriside toplu arkadaş onaylama, toplu istek onaylama, toplu arkadaş onaylama eklentisi bulamamak oluyor.

Facebook arkadaşlık isteklerine cevap vermek ve arkadaş kasma için, aşağıdaki arkadaş arttırma hilesini deneyin, arkadaş sayısını çoğaltma için kullanılan en güncel ve sorunsuz çalışan arkadaşlık kodu budur. Gelen yüzlerce belki binlerce arkadaşlık taleplerini toplu kabul etmek için programsız scripti hemen deneyin farkı göreceksiniz zaten.

Arkadaşlarınla Paylaş!

5 beğeni 5

Bu yazı düzenlendi 5 Mayıs 2019 21:06

Buğra Yazar

Startup Wordpress ekibi olarak 6 yıldır kurumsal firmalara WordPress ve SEO danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın biz gerçekleştirelim.

Yorumları Göster

    • Chrome yada firefox sayfası açıkken sağ tıkalıp "İncele" yada "Öğeyi Denetle" tuşuna basarsanız resimdeki adımları takip edin :)

  • Bunun ile alakalı o kadar çok araştırma yaptım ve herkes üstün körü küçük aklı ile hareket etmiş olduğunu yazınızı okuduktan sonra anladım. Paylaşım için teşekkürler.

  • buğra ben bu kodu nereye yapıştırcam bi türlü bulamadım şunun videosunu çekip atsana youtubedan izleyelim ya :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*

Paylaş
Yazar
Buğra Yazar
Etiketler: Facebook

Son Yazılar

SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?

Kullanıcı deneyimini önemsiyorsanız. Makalenin özgünlüğü ve kullanıcıya sağladığı fayda SEO için önemli kriterlerden birisidir. SEO uyumlu içerik oluşturmanın püf noktaları…

23 Mayıs 2019 00:08

HesapNo.com – Tüm bankalarınıza tek bir yerden erişin!

Merhaba arkadaşlar, bugün size hesapno.com ile nasıl tanıştığımı anlatacağım. Umarım kullanmayan arkadaşlar için bu yazım bir rehber olur.

19 Mayıs 2019 20:17

Android Uygulamalarınız veya Site Projeleriniz için Renk Uyum Siteleri

Android uygulamalarınız veya web siteleri için en iyi renk uyum araçlarını paylaştım.

19 Mayıs 2019 19:10

Yapay Zeka Birçok Farklı Alana Yayılmaya Başlayacak!

Bilim dünyasının en popüler konu başlıklarından olan yapay zeka, ciddi bir gelişim kaydetmeye devam ediyor. Bu gelişim sürecinde dikkatleri çekmeye…

19 Mayıs 2019 19:08

En İyi 13 Uptime Aracı

Uptime Robot Nedir? Web servisiniz hizmet vermekte olduğunu sürekli olarak kontrol eden(monitoring) ve bir sorun olduğunda haber veren servislerdir.

18 Mayıs 2019 23:49

SEO için En iyi 15 Google Chrome Eklentisi

Dünyanın en çok tercih edilen masaüstü tarayıcılarından biri olan Google Chrome, Pazar payını günden güne arttırmaktadır. Google Chrome’un özelleştirilebilir olması,…

14 Mayıs 2019 00:46

Google'da yükselmek ister misin?

TEKLİF AL