Buğra Yazar

Facebook Arkadaş İsteklerini Toplu Kabul Etme Kodu (Güncel)

Facebook Arkadaş İsteklerini Toplu Kabul Etme (2018 ve 2019 Yılı Güncel)
Facebook Arkadaş İsteklerini Toplu Kabul Etme (2018 ve 2019 Yılı Güncel)
0

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş

Facebook, bir numaralı sosyal ağ olmasının yanı sıra dünyanın en iyi sosyal medya platformu diyebiliriz. Eğer paylaşımlarınızın daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız ilk olarak arkadaşlık listenizi büyütmelisiniz. Bunu manuelde yapabilirsiniz ama biz bugün basit bir kod ile yapmayı öğreneceğiz.

Facebook‘ta hergün birçok arkadaşlık talebi alıyoruz. karşılaştığımız en büyük sorunlardan biriside toplu arkadaş onaylama, toplu istek onaylama, toplu arkadaş onaylama eklentisi bulamamak oluyor.

Facebook arkadaşlık isteklerine cevap vermek ve arkadaş kasma için, aşağıdaki arkadaş arttırma hilesini deneyin, arkadaş sayısını çoğaltma için kullanılan en güncel ve sorunsuz çalışan arkadaşlık kodu budur. Gelen yüzlerce belki binlerce arkadaşlık taleplerini toplu kabul etmek için programsız scripti hemen deneyin farkı göreceksiniz zaten.

Facebook tüm arkadaşlık isteklerini kabul etme

Facebook Toplu Arkadaş Onaylama ve Ekleme
  • https://www.facebook.com/friends/requests bağlantısını açmak ile işe başlayın..
  • Birazdan paylaşacağım toplu istek onaylama kodunu çalıştırabilmek için geliştiricilerinde kullandığı Developer Tools sayfasını açmamız gerekiyor.
  • Peki Nasıl Açacağız? Konsol(Console) menüsünü chrome yada firefox gibi tarayıcılarda hızlıca açmak için Ctrl + Shift + J tuşlarına basın ve ardından aşağıdaki komut dosyasını yapıştırın ve enter tuşuna basın.
  • Yada Chrome’da sağ tıklayıp “Öğeyi Denetle” butonuna basın.
  • Firefoox kullananlar aynı işemi sağ tıklayıp “” butonuna basarak yapabilir.
  • Şimdi tüm arkadaşlık isteğini tek seferde kabul ettmeyi göstereceğim.

Facebook toplu arkadaşlık isteği kabul etme kodu

Bu kod tüm arkadaşlarınızı seçmenize yarar. Sayfayı otomatik scrool etmeniz için kullanacaksınız.

var cnt=document.querySelectorAll(".phl");if(cnt.length>2){cnt[0].remove();}setInterval(function(){ var fr = document.getElementsByClassName("phl")[0];fr.getElementsByClassName('uiMorePagerPrimary')[0].click(); }, 500);

Bu kod facebookta otomatik arkadaş onaylama için kullanılan koddur.

var cntner = document.getElementsByClassName('ruUserBox');for(var i=0; i<cntner.length;i++) {cntner[i].getElementsByClassName('selected')[0].click();}

Umarım bu basit script ile Facebook‘taki tüm arkadaşlık isteklerini bir kerede kabul etmeniz için başarılı bir şekilde çalışır. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya bu konuyla ilgili önerilerde bulunmak isterseniz, değerli yorumunuzu bırakabilirsiniz. 

Facebook‘da çok fazla arkadaşlık isteği geliyorsa, Aşağıdaki adımları izleyerek tüm facebook arkadaşlık taleplerini onaylayın. Vakitten tasarruf edin. R10.net tarzı sitelerde kaybolmayın 🙂

2019 yılı itibarı ile facebook arkadaşlık isteklerini toplu kabul etme, facebookta toplu istek onaylama cevabını en çok merak ettiği sorulardan biri hiç kuşku yok ki. Facebook‘ta ne yazık kı toplu arkadaşlık isteği kabul etme imkanı henüz yok.  Fakat basit bir kaç işlem ile facebook toplu arkadaş onaylama, faceobok toplu arkadaşlık isteklerini kabul etme, facebook arkadaşlık istediği kabul ettirme, facebookta toplu istek onaylama gibi soruların ayrıntılı cevapları sizin için hazırladığımız araştırma yazımızda.

Hatırlatma: Facebook toplu arkadaşlık isteği kabul etme kodu 2017 2018 ve 2019 yılları için geçerlidir.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş

0

Buğra Yazar

Startup Wordpress firma sahibi olarak 5 yıldır kurumsal firmalara WordPress danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın biz gercekleştirelim.

Yazıyı Beğen4 Yorum