Buğra Yazar

Facebook Arkadaşlık İsteklerini Toplu Kabul Etme Kodu

Facebook Arkadaş İsteklerini Toplu Kabul Etme (2018 ve 2019 Yılı Güncel)

Arkadaşlarınla Paylaş!

Facebook, bir numaralı sosyal ağ olmasının yanı sıra dünyanın en iyi sosyal medya platformu diyebiliriz. Eğer paylaşımlarınızın daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız ilk olarak arkadaşlık listenizi büyütmelisiniz. Bunu manuelde yapabilirsiniz ama biz bugün basit bir kod ile yapmayı öğreneceğiz.

Facebook toplu arkadaş kabul etme

2019 yılı itibarı ile facebook arkadaşlık isteklerini toplu kabul etme, facebookta toplu istek onaylama cevabını en çok merak ettiği sorulardan biri hiç kuşku yok ki. Facebook‘ta ne yazık kı toplu arkadaşlık isteği kabul etme imkanı henüz yok. Fakat basit bir kaç işlem ile facebook toplu arkadaş onaylama, faceobok toplu arkadaşlık isteklerini kabul etme, facebook arkadaşlık istediği kabul ettirme, facebookta toplu istek onaylama gibi soruların ayrıntılı cevapları sizin için hazırladığımız araştırma yazımızda.

Toplu arkadaşlık kabul etme kodu

Bu kod tüm arkadaşlarınızı seçmenize yarar. Sayfayı otomatik scrool etmeniz için kullanacaksınız.

var cnt=document.querySelectorAll(".phl");if(cnt.length>2){cnt[0].remove();}setInterval(function(){ var fr = document.getElementsByClassName("phl")[0];fr.getElementsByClassName('uiMorePagerPrimary')[0].click(); }, 500);

Bu kod facebookta otomatik arkadaş onaylama için kullanılan koddur.

var cntner = document.getElementsByClassName('ruUserBox');for(var i=0; i<cntner.length;i++) {cntner[i].getElementsByClassName('selected')[0].click();}

Önerilen Yazı: Facebook Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Umarım bu basit script ile Facebook‘taki tüm arkadaşlık isteklerini bir kerede kabul etmeniz için başarılı bir şekilde çalışır. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya bu konuyla ilgili önerilerde bulunmak isterseniz, değerli yorumunuzu bırakabilirsiniz. 

Facebook Arkadaşlık isteklerini kabul etme kodu nasıl kullanılır?

Facebook Toplu Arkadaş Onaylama ve Ekleme
  • https://www.facebook.com/friends/requests bağlantısını açmak ile işe başlayın..
  • Birazdan paylaşacağım toplu istek onaylama kodunu çalıştırabilmek için geliştiricilerinde kullandığı Developer Tools sayfasını açmamız gerekiyor.
  • Peki Nasıl Açacağız? Konsol(Console) menüsünü chrome yada firefox gibi tarayıcılarda hızlıca açmak için Ctrl + Shift + J tuşlarına basın ve ardından aşağıdaki komut dosyasını yapıştırın ve enter tuşuna basın.
  • Yada Chrome’da sağ tıklayıp “Öğeyi Denetle” butonuna basın.
  • Firefoox kullananlar aynı işemi sağ tıklayıp “” butonuna basarak yapabilir.
  • Şimdi tüm arkadaşlık isteğini tek seferde kabul ettmeyi göstereceğim.

Facebook‘da çok fazla arkadaşlık isteği geliyorsa, Aşağıdaki adımları izleyerek tüm facebook arkadaşlık taleplerini onaylayın. Vakitten tasarruf edin. R10.net tarzı sitelerde kaybolmayın 🙂

Facebook‘ta hergün birçok arkadaşlık talebi alıyoruz. karşılaştığımız en büyük sorunlardan biriside toplu arkadaş onaylama, toplu istek onaylama, toplu arkadaş onaylama eklentisi bulamamak oluyor.

Facebook arkadaşlık isteklerine cevap vermek ve arkadaş kasma için, aşağıdaki arkadaş arttırma hilesini deneyin, arkadaş sayısını çoğaltma için kullanılan en güncel ve sorunsuz çalışan arkadaşlık kodu budur. Gelen yüzlerce belki binlerce arkadaşlık taleplerini toplu kabul etmek için programsız scripti hemen deneyin farkı göreceksiniz zaten.

Arkadaşlarınla Paylaş!

Buğra Yazar

Startup Wordpress firma sahibi olarak 5 yıldır kurumsal firmalara WordPress danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın biz gerçekleştirelim.

Yazıyı Beğen

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


Yorum Yazın

Bana Ulaşın

WordPress, SEO ve Reklam İşbirlikleri için aşağıdaki formu doldurun veya bana E-posta yazın.

mail: bugrayazar@gmail.com

skype: bugrayazar