Buğra Yazar

En İyi Youtube Kanalları Listesi

En İyi Youtube Kanalları

Arkadaşlarınla Paylaş!

Merhaba arkadaşlar, severek takip ettiğim ve bana göre en iyi youtube kanallarını listeledim. Listeyi hazırlarken en iyisinden en kötüsüne göre değil. Tamamen karışık bir liste olmasına özen gösterdim. Sizinde severek takip ettiğiniz youtube kanallarını yorum olarak yazabilirsiniz 🙂

Arkadaşlarınla Paylaş!

Buğra Yazar

Startup Wordpress ekibi olarak 6 yıldır kurumsal firmalara WordPress ve SEO danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Siz hayalinizdeki projeyi anlatın biz gerçekleştirelim.

Yazıyı Beğen

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu: 3)
Loading...


  • En iyi YouTube kanalları içinde favorim daima Barış Özcan’dır. Barış Bey benim bir YouTuber’dan beklentilerimi fazlasıyla karşılayıp öteye de geçiyor. Profesyonel içerik yönetimi uyguluyor, her videosu için günlerce prodüksiyon planlaması yaptığı belli, teknolojiye yatırım yapıyor, detaylı bilgi veriyor, ilham kaynağı oluyor üstelik diksiyon, ses tonu ve beden dili olarak da profesyonel ve izleyicisine saygılı bir yayıncı. Nasıl olsa artık meşhurum diyerek hiç özensizleşmedi. Kanalı kalitesini hep koruyor. Bu mesleğin hakkını veriyor ve kazandığı her kuruşu da fazlasıyla hak ediyor.

    YouTuberlığa devam etmesi için kendisinin videolarını paylaşalım, yorumlar bırakalım, abone olalım ve finansal olarak da Barış Özcan’ı destekleyelim derim.

  • Barış Özcan’ı ilk sıraya koymanız güzel olmuş. Videoları hem kaliteli hem de özenle seçiliyor. Diğer paylaştığınız hesaplardanda takip ettiklerim var. Etmediklerimi inceleyeceğim. Teşekkürler.

6 yorum

Bana Ulaşın

WordPress, SEO ve Reklam İşbirlikleri için aşağıdaki formu doldurun veya bana E-posta yazın.

mail: bugrayazar@gmail.com

skype: bugrayazar