Sosyal Medya

En İyi Youtube Kanalları Listesi

Merhaba arkadaşlar, severek takip ettiğim ve bana göre en iyi youtube kanallarını listeledim. Listeyi hazırlarken en iyisinden en kötüsüne göre değil. Tamamen karışık bir liste olmasına özen gösterdim. Sizinde severek takip ettiğiniz youtube kanallarını yorum olarak yazabilirsiniz 🙂

Etiketler

Buğra Yazar

Startup WordPress Kurucusu. 2010 yılından bu yana çeşitli web projelerinde yer aldım. Kendimi SEO, WordPress Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanlarında geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. SEO Uzmanı olarak Arama motoru optimizasyonu ve Dijital Pazarlama konularında hizmet vermekteyim. Bildiklerimi blogumda paylaşıyorum.

Benzer Yazılar

6 Yorumlar

  1. En iyi YouTube kanalları içinde favorim daima Barış Özcan’dır. Barış Bey benim bir YouTuber’dan beklentilerimi fazlasıyla karşılayıp öteye de geçiyor. Profesyonel içerik yönetimi uyguluyor, her videosu için günlerce prodüksiyon planlaması yaptığı belli, teknolojiye yatırım yapıyor, detaylı bilgi veriyor, ilham kaynağı oluyor üstelik diksiyon, ses tonu ve beden dili olarak da profesyonel ve izleyicisine saygılı bir yayıncı. Nasıl olsa artık meşhurum diyerek hiç özensizleşmedi. Kanalı kalitesini hep koruyor. Bu mesleğin hakkını veriyor ve kazandığı her kuruşu da fazlasıyla hak ediyor.

    YouTuberlığa devam etmesi için kendisinin videolarını paylaşalım, yorumlar bırakalım, abone olalım ve finansal olarak da Barış Özcan’ı destekleyelim derim.

  2. Barış Özcan’ı ilk sıraya koymanız güzel olmuş. Videoları hem kaliteli hem de özenle seçiliyor. Diğer paylaştığınız hesaplardanda takip ettiklerim var. Etmediklerimi inceleyeceğim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı