Blog

Benzemek istemediğiniz kişiyle ilişkiye girmeyin!

Kendinize ait özel ve mahrem olan cinsel enerjinizi kiminle paylaştığınıza dikkat ediyor musunuz? Sizin özel enerjiniz, cinsel ilişki sırasında nelere yol açar?

Auranız, birleştiğiniz kişinin aurasıyla enerji yüklü iki kablonun birbirine bağlanması gibi bağlanır ve enerji akışı gerçekleşir.

Bu sistemden haberiniz yoksa veyahut bu birleşim enerjisinin bu kadar ehemmiyetli olduğunu kabul etmek istemeseniz dahi, birleştiğiniz kişinin, kendi fiziksel ve tinsel titizliğinin derecesinden habersizsiniz.

Benzemek istemediğiniz kişiyle ilişkiye girmeyin!
Sevgiliyle Cinsel İlişkiye Girmek

Başka bir deyişle cinsel ilişki yaşadığınız kişinin içsel enerjisinin mahremiyetini bilmiyorsunuz, ilişkiye girmeyi skor kaydetmek ve avlanmak gibi ilkel kişiliğine ait tatminsel simgelerle dışarı vuran kişinin, sizde bırakacağı tek şey kocaman bir tinsel enkaz çöplüğü olacaktır.

Benzemek istemediğiniz kişiyle ilişkiye girmeyin
Sevgiliyle Cinsel İlişkiye Girmek

İlişkiye girme sıklığınız, partnerinizin aurası ile daha derin ve kuvvetli irtibat kurmanız demektir.

Şimdi cinsel hayatı çok eşlilik üzerine kişinin kendine ait aurasındaki karışıklığı, kirliliği ve dağılmışlığı düşünün!!!

Birlikte olduğu herkesin tinsel özelliklerini de aurasında taşıyor ve kendi yüksek benliği dışındaki her şeye ve aslında herkese dönüşüyor!

Cinsel İlişkiler Hakkında Bilgilendirme
Sevgiliyle Cinsel İlişkiye Girmek

Karması farkında olmadan arap saçına dönmüş. Kişilerle beraberliğinden sonra aldığı tüm negatif enerjiler (duygu, düşünce, his, inanç) kendi ayağına dolanıp durduğu için sık sık parasal içsel her alanda düşüyor, farkında olmadan aurasını kirletmiş ve gücünü bu negatif enerjiler aurasına yapışıp kalmış. Hayatınıza renk katmak istiyorsanız sizlerde hd porno videolar izleyebilirsiniz. Onun hayat enerjisini sömürür kemirir halde, zihin ve bedeniyle bir bütün olamadan dağılmış olarak yuvarlanıp gidiyor..

Benzemek istemediğiniz kişiyle ilişkiye girmeyin!

Buğra Yazar

Startup WordPress Kurucusu. 2010 yılından bu yana çeşitli web projelerinde yer aldım. Kendimi SEO, WordPress Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanlarında geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. SEO Uzmanı olarak Arama motoru optimizasyonu ve Dijital Pazarlama konularında hizmet vermekteyim. Bildiklerimi blogumda paylaşıyorum.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı