Bft Packaging

Baskılı kağıt çanta yaptırmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda kurumsal kimliğin önemli bir parçası baskılı kağıt çanta hakkında bir şeyler yazmak istiyorum.

Hepimiz firmamız için büyük yada küçük yatırım yapmak isteriz. Peki kurumsal kimliğimiz nedir? Bir restaurantsanız bu sizin için peçete, mendil, amerikan servis kağıdıdır.

Peki ya mağaza iseniz? O zaman akla gelen ilk seçenek çanta oluyor. Beymen’i beymen yapan en güzel detaylardan biriside alışverişlerinde kullandığı estetik ve sade kağıt çantalardır.

Eğer bir mağaza işletmecisi iseniz ürünlerinizi naylon poşete koymaktansa üzerinde firmanızın logosu, adresi, telefonu hatta facebook ve instagram adreslerinizin bulunduğu bir kağıt çanta firmanıza değer katacaktır.

Kağıt çanta üreticilerine nasıl ulaşacağım?

Bunun için bir kaç tüyo vereceğim. Fakat önce bilmeniz gereken bir kaç tüyo vereceğim.. Kağıt çanta ürünleri malesef her yerde satılmıyor ve ne yazık ki 3-5 adet sipariş veremiyorsunuz.

Orta ölçekli yada daha büyük bir firma iseniz kağıt çanta üreticileri ile temasa geçip kaç bin adet sipariş vereceğinizi daha sonra logolu-logosuz olup olmamasına karar veriyorsunuz.

İşler bununlada bitmiyor kullanılacak ebatın boyu logunun yerleşimi, paketlenmesi derken bir yığın iş sizi bekliyor.

Baskılı kağıt çanta yaptırmak bu kadar zor mu?

Yolu tersten giderseniz biraz zor. Fakat zamanda web sitesini yaptığım BFT Ambalaj sizi tüm bu zahmetten ve uğraştan kurtarıp anahtar teslim adresinize arzu ettiğiniz şekilde size gönderiyor.

Neden Bft Ambalaj ile çalışmalısınız?

Web sitelerindeki hakkımızda sayfasında yer alan bilgilere göre bu firma görsel onayından üretim aşamasına kadar hemen her işi sizin için takip ediyor. Şunun altını çizmek istiyorum. Hiçbir kağıt üreticisi bu işlere vakit ayırıp sizin istekleriniz ile uğraşmaz arkadaşlar. Bu işleri yapan firmalar genelde otomatik bir sistemle çalışır. O yüzden eğer baskılı kağıt yaptırmak istiyorsanız bu firmaya şans verebilirsiniz.

Görsel Çalışma Onayı

Göndermiş olduğunuz logonuz ve ebatlar ışığında onayınıza sunmak üzere dijital çalışmayı göndeririz.4

Üretim

Görsel çalışmaya onayınızla birlikte size üretim süresini bildirir ve sizden uygunluğunu alırız.5

Sevkiyat

Üretim bittikten sonra bitmiş ürünün resmini ve sevkiyat için gerekli olan koli/adet bilgilerini paylaşırız.

Buğra Yazar

Startup WordPress Kurucusu. 2010 yılından bu yana çeşitli web projelerinde yer aldım. Kendimi SEO, WordPress Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanlarında geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. SEO Uzmanı olarak Arama motoru optimizasyonu ve Dijital Pazarlama konularında hizmet vermekteyim. Bildiklerimi blogumda paylaşıyorum.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı