Bft Packaging

Baskılı Büküm Saplı Kağıt Çanta

Büküm saplı kağıt çanta

Büküm saplı yada burgu saplı olarak bilinen kağıt çanta çevreye duyarlılığın arttığı son yıllarda ürün taşımada kullanılan en ideal pazarlama aracı olmuştur. Büküm saplı kağıt çanta üzerine resim dahil yapılabilen baskılarla mağazacılıktan, fuarlarda katalog ve numune dağıtımına kadar geniş bir kullanım alanı bulmuştur. Özellikle restoranların evlere servis hizmetlerinde rağbet görmektedir. Kullanılan kağıt ve sapların farklı renk ve kalınlık seçenekleriyle markaların tanıtım elçileri olarak hizmet verirler. Yeni çantanızı hayal edin, biz gerçeğe dönüştürelim.

Büküm Saplı Kağıt Çanta
Büküm Saplı Kağıt Çanta

Kullanım alanları

Büküm saplı baskılı kağıt çanta ve poşetler restoranların evlere servis bölümlerinde ve hazır giyim mağazacılık sektörü başta olmak üzere perakende sektöründeki en önemli ambalaj ürünüdür. İçinde taşıdığı ürünün taşınması süresince üzerindeki logo vs. baskınız dolayısıyla tanıtımınızı ücretsiz yapar. %100 e yakın doğada çözünmesi ile plastik ve karton poşetlere göre doğa dostudur.

Kağıt özellikleri

Kullanabileceğiniz kağıt seçeneklerimiz beyaz, kahverengi Kraft ve kuşedir. 70 gramdan 110 gram’a kadar kağıt kalınlığını seçebilirsiniz. Dilerseniz FSC sertifikalı kâğıtlarımızla ürününüzü üretip, müşterilerinize sosyal sorumluluk konusunda hassas olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Baskı Özellikleri

6 renge kadar flekso baskı yapabilen makinemiz marka kimliğinizi en doğru biçimde sunmanızı sağlar. Çantanın iç kısmına baskı, dış kısma lak, laminasyon vs. gibi ekstra çekicilik sağlayan özellikler talebiniz doğrultusunda üretim tesisimizde yapılabilmektedir.

Sap Özellikleri

Büküm sap, yarı esnek diye tabir edilen özel bir kağıdın burulması ile üretilir. Ağırlık taşıma kapasitesi üst düzeydedir. Sap renkleri olarak beyaz, kahverengi, kırmızı ve siyah standart olarak stoklarımızda bulunmaktadır. Ayrıca pantone kodu vermeniz durumunda istediğiniz renkte sapı üretip ürününüze takabiliyoruz.

Kağıt Cinsi

Esmer kraft; Bildiğimiz kese kağıdıdır. Beyaz Kraft ise esmer kraftın beyazlatılmış halıdır. Beyaz ve esmer kraft mat görünümlüdür. Kuşe kağıt ise parlak yüzey görünümünden dolayı renklerin canlı görünmesini istediğiniz baskılarda seçilmesi gereken kağıt cinsidir.

Baskı Rengi

6 farklı renkte baskı yapabilen makinalarımız sayesinde renkleriniz daha doğal ve göz alıcı gözükecektir.

Çanta İmalatı

Baskılı burgu saplı poşet üretimi baskı ve katlama sürecinden oluşan üretimimiz tam otomatik makinelerde gerçekleşmektedir. Makine sayımızın fazlalığı ve çift vardiya çalışmamız sebebiyle yüksek adetli siparişlerinizede en kısa sürede cevap verebilmekteyiz.

Büküm saplı kağıt çanta fiyatları

Büküm saplı kağıt çanta fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgileri kullanarak fiyat alabilirsiniz.

Adres

İOSB Mah. Marmara San. Sit. O Blok No:34
Küçükçekmece İstanbul Türkiye 34307

Telefon

+90 212 448 00 11
+90 544 301 94 34 (WhatsApp)

E-Posta

[email protected]

Buğra Yazar

Startup WordPress Kurucusu. 2010 yılından bu yana çeşitli web projelerinde yer aldım. Kendimi SEO, WordPress Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanlarında geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. SEO Uzmanı olarak Arama motoru optimizasyonu ve Dijital Pazarlama konularında hizmet vermekteyim. Bildiklerimi blogumda paylaşıyorum.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı